Babiš a Filip mluvili o možném vyhoštění ruských diplomatů z Česka
Praha - O možném vyhoštění ruských diplomatů kvůli kauze použití nervové látky ve Velké Británii dnes diskutovali premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) mluvil dnes s předsedou KSČM Vojtěchem Filipem. Babiš a Filip si kvůli možné toleranci vlády ještě vyjasňovali některé sociální věci a zahraniční politiku.