Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Opilý Němec si spletl červa se zmijí, uštkla ho do jazyka

Hadi
Hadi
Foto: Pixabay

Kuriózní zásah si o víkendu připsala horská služba v rakouských Alpách, kde pomáhala Němci, kterého uštkla zmije do jazyka.

Účastníci zábavy v jedné z místních chat se podle serveru Heute.at zřejmě pod přemírou alkoholu chtěli pobavit zkouškou odvahy, chybně ale mladou zmiji považovali za červa.

Incident se stal na Neubergerské chatě, kde se konala rozlučka se svobodou. Osmatřicetiletý Němec se rozhodl v rámci zkoušky nebojácnosti olíznout červa, který ležel na zemi. Ve skutečnosti to ale byla mladá zmije obecná, která muže vytrestala kousnutím do jazyka.

Němci jazyk otekl, proto ho horská služba dopravila do nemocnice.

Témata:  hadi Rakousko zajímavosti

Související

Aktuálně se děje

8:34

Trápení Michaely Ochotské. Dcera musela krátce po porodu na operaci

I Michaela Ochotská se postarala o to, že babyboom v českém šoubyznyse pokračoval i v závěru loňského roku. Jen několik týdnů po porodu si ale o dceru Arien dělá velký strach. Novorozená holčička se totiž musela podrobit operaci. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy