Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Podnikat začali ilegálně ve škole. Nyní si plní sen a vydávají projekt s unikátním nápadem

Studio BetaDwarf
Studio BetaDwarf
Foto: BetaDwarf

Kodaň – Začínali jako osm studentů v opuštěné třídě, ze které je po několika měsících vyhodili. Snu vytvořit počítačovou hru se ale nevzdali, půjčili si téměř 5 milionů korun a risk jim vyšel. Dnes studio BetaDwarf spouští unikátní akci, kde sleva na jejich hru bude určena podle toho, jak moc lidí se na ni podívá.

Chtěli si splnit sen a brzy se to povede již po druhé. FORCED SHOWDOWN, jak se jejich druhá hra jmenuje, vyjde již na konci měsíce. Oproti klasickým hrám bude hlavní rozdíl v tom, že si studio připravilo unikátní způsob, jak si hru pořídit.

Speciální akce startuje již dnes večer a ve zkratce zní takto: Startovací cena hry se bude redukovat tím, že se lidé budou na hru dívat na službě Twitch. Každá minuta strávená sledováním se tak bude počítat a cena hry bude padat.

Samotná hra je pak kombinací karetní a akční reality show. Vše je navíc předěláno do stylu gladiátorských her. Celkem jsou ve hře čtyři postavy a desítky karet, aby se jednotlivé hry daly kombinovat, samotné arény jsou pak procedurálně generované, takže možností bude nekonečno, jak informoval herní server Gamifique.cz, který se do akce také zapojí vlastním vysíláním v pátek podvečer.

Témata:  počítačové hry

Související

Aktuálně se děje

22. února 2025 18:25

Proč Trump baží po ukrajinském nerostném bohatství?

Americký prezident Donald Trump tlačí na Ukrajinu s požadavkem, aby mu přenechala až polovinu svého nerostného bohatství. Ukrajinský lídr Volodymyr Zelenskyj však takovou dohodu pochopitelně rezolutně odmítl, čímž si proti sobě Bílý dům poštval. A to natolik, že Zelenského obvinil z nelegitimního vládnutí a rozpoutání války s Ruskem.

Zdroj: Jakub Jurek

Další zprávy