reklama

Nazývejme mysl, která léčí vlastně takovou samoléčbou. Naše buňky mají obrovskou schopnost primitivního myšlení. To vše je nutné brát v úvahu, obracíme li se na nemocný orgán.

Je důležité si nemocný orgán představit, upnout na něj své myšlenky, vizualizovat ho. A neopomeňte fakt, že každá část našeho těla má svůj charakter. Například žaludek a játra jsou umíněná a ne moc moudrá, proto se na ně musíme obracet s direktivním tónem. Srdce je naopak moudřejší, podléhá rozkazům jemnější formy.

Zkuste v myšlenkách nakouknout přímo dovnitř vašeho orgánu. Znáte li konkrténí místo, kde se "problém" nachází, položte tam ruku a představte si, že vaše dlaň uzdravuje. Koncentrujte se na to a vysílejte jen a jen pozitivní myšlenky a náladu.

Nejdůležitější je při celém procesu uvolnit svaly jako při meditaci. Seance mohou být prováděny v libovolném čase, nejlépe o samotě. Klidná hudba posiluje relaxační efekt.

Tímto zpsobem je možné působit na všechny nemocné orgány. Sílou myšlenky je ale možné i nemocem předcházet. Buďte sami k sobě vlídní a upřímní. Chvalte se a mějte se rádi.  Nedělte svůj život na etapy - manželství, narození dítěte, důchod atd. Berte život jako celek a žijte jej na plno.

Obrazně řečeno, na základě myšlenky, psychiky si sami zkracujeme život a stárneme, protože povědomě vlastně stárnout chceme. Dbejte na svůj hezký vzhled, pečujte o sebe. Neustále myslete na to, že jste to pořád vy. Nekritizujte se a přijímejte si takové, jací jste.

Nejdůležitější je pozitivní přístup k životu. Stará východní moudrost praví, že smrt není tak hrozná, jak hrozné je stáří. Takhle ale nepřemýšlejte. Chovejte se tak, jako by vám bylo osmnáct celý život. A pokud změníte své myšlení, začne se "náhodou" měnit i váš vzhled.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama