Fiala telefonoval s Trumpem: Premiér si hovor velmi pochvaluje
Premiér Petr Fiala vedl telefonický rozhovor s nově zvoleným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, který označil za velmi pozitivní. Fiala na sociálních sítích uvedl, že během hovoru probírali především situaci na Ukrajině a v oblasti Blízkého východu.