Články k tématu: demagog.cz

Babiš nás o povolení nežádal. A na právníky nemáme. Známý projekt se zlobí kvůli zneužití svého názvu

05.10. 13:59

Praha – Šéf hnutí ANO Andrej Babiš tvrdí, že se o něm píše celá řada lží. Už ho prý nebaví jen bezmocně koukat a tak se rozhodl, že si po vzoru serveru Demagog, který ověřuje výroky politiků, vytvoří jeho vlastní verzi. Nazval ji Můj Demagog, což se zástupcům původního projektu příliš nelíbí.

Můj Demagog: Babiš rozjel nový web, Už jsem ty lži nemohl poslouchat, tvrdí

05.10. 08:44

Praha - "Neuvěříte, co o mně řekli. A nic z toho není pravda," stojí na novém webu hnutí ANO s názvem Můj demagog. Stránka je postavená na principu vyvrácení údajných lží o předsedovi hnutí Andreji Babišovi. Podle webu je například nepravdou to, že Babiš ovlivňuje média.

Okamura získal nelichotivé prvenství: Podle Demagoga mluvil nepravdu nejvíc z dosavadních předsedů

04.10. 15:23

Praha - Server Demagog začal před volbami analyzovat výroky lídrů jednotlivých politických subjektů. Tentokrát se zaměřil na jeden z rozhovorů s Tomiem Okamurou (SPD), který vede stranu do říjnových voleb. Ten podle Demagoga zatím drží prvenství co do počtu nepravdivých faktických výroků.

reklama

Fiala zalhal o EET? Její účinky negativní nejsou, tvrdí analytici

Aktualizovali jsme 1.10.2017, 21:54, 27.09. 10:37

Praha - Server Demagog začal před volbami analyzovat výroky lídrů jednotlivých politických subjektů. Tentokrát se zaměřil na jeden z rozhovorů Petra Fialy (ODS), který vede stranu do říjnových voleb. Podle Demagoga sice ve většině případů mluvil pravdu, zalhal ale třeba ve věci účinků Elektronické…

Nesplněné sliby politiků aneb co pro vás vláda zapomněla udělat?

31.08. 15:59

Praha - Dosluhující vlády premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) se může pochlubit tím, že splnila většinu slibů, které občanům předložila. I přesto má ale na účtě 60 nesplněných slibů. Vyplývá to z rozsáhlé analýzy projektu Demagog.

Zní z Hradu propaganda nebo lež? Demagog prozradil, co se děje

11.11. 09:55

Praha - Pravda se dnes už zřejmě nenosí. Republikánský kandidát Donald Trump ji nepotřeboval a neříkal, a přesto se mu povedlo vyhrát americké volby. A to jej dokonce server Politifact označil za lháře roku 2015. Situace ale není o moc rozdílná ani u nás.

Zeman vyřkl v rozhovoru s ČT šest lživých výroků, tvrdí Demagog

15.09. 17:26

Praha - Prezident Miloš Zeman v průběhu rozhovoru, který Česká televize odvysílala ve středu 14. září, vyřkl šest lživých výroků. Zjistil to analytický server Demagog.cz, který upozornil například na výrok o stokilometrovém plotu na hranicích Maďarska.

Babišovi vtip nevyšel. Někteří ho nepochopili a ostře zareagovali

20.06. 10:21

Praha - Šéf hnutí ANO Andrej Babiš není vicepremiér, i když jím ve skutečnosti je. On se ale tituluje pouze jako ministr financí. Analytický web Demagog.cz mu ale jeho nadsázku pořádně osladil.

reklama
Fotogalerie