Články k tématu: Karlovy Vary

Tak tohle Vary ještě nezažily! Schillerovou vypískali!

28.06. 18:51

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary začíná. Stovky fanoušků už před hotelem Thermal přivítaly hlavní hvězdu letošního ročníku, americkou oscarovou herečku Julianne Mooreovou i jejího manžela, režiséra Barta Freundlicha. Moooreová oblečená v žlutých šatech s tenkými ramínky a nápadnými volány…

Zvrhlík ve Varech pronásledoval 17letou dívku, nakonec ji znásilnil

08.08. 18:28

Karlovy Vary - 31letý muž je podezřelý, že na konci června znásilnil v Karlových Varech 17letou dívku. Policie ho obvinila, hrozí mu až deset let ve vězení.

Záchrana bazénu v hotelu Thermal? Babiš prozradil plány ministerstva financí

06.07. 18:17

Karlovy Vary - Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes pobývá na MFF v Karlových Varech. Řekl, že ministerstvo financí zvažuje pronájem bazénu hotelu Thermal. Hotel patří státu, který plánuje jeho rekonstrukci. Bazén, který je nyní zavřený, by pak mohl provozovat jiný nájemce.

reklama

Na Karlovarsku spadlo auto s uhlím do požární nádrže

14.10. 13:43

Karlovy Vary - V obci Andělská Hora na Karlovarsku spadlo nákladní auto s uhlím do požární nádrže. S likvidací havárie pomáhají dvě jednotky hasičů.

Kvůli požáru v hotelu Thermal bylo evakuováno 260 lidí

21.07. 10:16

Karlovy Vary - Požár v druhém podzemním podlaží hotelu Thermal poškodil ve čtvrtek večer balneoprovoz hotelu. Kvůli zakouření byl evakuován celý hotel, šlo o 260 lidí. Na místě zasahovalo deset jednotek hasičů z Karlovarského kraje a jedna jednotka z Plzeňského kraje.

Hasiči kvůli požáru evakuovali hotel Thermal

20.07. 21:53

Karlovy Vary - V podzemních garážích hotelu Thermal v Karlových Varech dnes hořelo. Hasiči proto evakuovali hosty.

Zítra bude zahájen Karlovarský festival, fanoušky ve frontách na lístky neodradil ani déšť

29.06. 12:02

Karlovy Vary - 52. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech bude zahájen v pátek 30. června a potrvá do 8. července. Hlavní soutěž obsahující tucet celovečerních snímů nemá jednotící téma; je však žánrově i tematicky rozmanitá. I přes deštivé počasí čekaly dnes ráno stovky…

Arménský podnikatel se prý vyhnul zatčení v ČR díky diplomatickému pasu

18.05. 15:47

Jerevan - Aféra okolo arménského podnitele Ruben Tatuljan, který byl zadržen v půli května na schůzce údajných kmotrů postsovětské mafie v Karlových Varech, vyvolala v kavkazské zemi poprask. Prý vyvázl díky diplomatickému pasu.

Karlovy Vary zahájily lázeňskou sezonu, očekávají větší návštěvnost než loni

06.05. 15:10

Karlovy Vary - Karlovy Vary dnes zahájily 660. lázeňskou sezonu. Největší lázeňské město věří, že bude opět úspěšnější než v předchozích letech.

Zeman pokáral primátora Karlových Varů za Císařské lázně, ten si to nenechal líbit

01.03. 18:06

Karlovy Vary - Prezident Miloš Zeman dnes vynadal primátorovi Karlových Varů Petru Kulhánkovi (KOA) za to, že město dosud neopravilo Císařské lázně. Ten to označil za ránu pod pás.

Olomoucký kraj podepsal koaliční smlouvu, na Karlovarsku se ještě vyjednává

Aktualizovali jsme 17.10.2016, 12:44, 17.10. 10:18

Karlovy Vary/Olomouc - ODS bude dál o vytvoření koalice v Karlovarském kraji výhradně jednat s ANO. Naopak v Olomouckém kraji je již definitivně rozhodnuto, vítězné ANO tam dnes s ČSSD a ODS podepsalo koaliční smlouvu.

Policie pátrá po svědcích střelby v Karlových Varech

17.08. 10:02

Karlovy Vary - Před restaurací v Karlových Varech byl v úterý večer postřelen 42letý muž. Podle záchranářů není v ohrožení života. Poblíž místa střelby se nachází muslimská modlitebna a dlouho se proto spekulovalo nad možnou spojitostí. Policie hledá svědky střelby.

Střelba u muslimské modlitebny v Karlových Varech. Nejméně jeden zraněný

Aktualizovali jsme 17.8.2016, 02:59, 16.08. 21:03

Karlovy Vary – Rušný večer prožily Karlovy Vary. Policie potvrdila, že se poblíž muslimské modlitebny střílelo. Detaily však neprozradila.

Srdce karlovarského festivalu, hotel Thermal, čeká příští rok rekonstrukce

09.07. 14:12

Karlovy Vary - Rekonstrukce karlovarského hotelu Thermal, který je srdcem Mezinárodního filmového festivalu, začne příští rok po skončení filmové přehlídky.

reklama
Fotogalerie