Články k tématu: Lubomír Metnar

Šaškovo postavení mimo službu je logické, říká bývalý zpravodajec Randák

17.05. 16:00

Praha - Zproštění výkonu služby je pro ministra jedinou cestou, jak zajistit nezávislé vyšetření podezření vůči řediteli rozvědky. ČTK to dnes řekl bývalý šéf Ústavu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI) Karel Randák. Další z bývalých ředitelů rozvědky senátor František Bublan (za ČSSD) je z…

Šašek je mimo službu, podle ministra vnitra vážně pochybil

17.05. 14:11

Praha - Ředitel civilní rozvědky Jiří Šašek je od dnešního dne dočasně zproštěn výkonu služby. Důvodem je snaha o vyšetření hospodaření této tajné služby. Na tiskové konferenci to dnes řekl ministr vnitra Lubomír Metnar (za ANO). Zdůraznil, že jde o dočasné opatření. Zjištěná pochybení označil za…

Metnar odvolal ředitele rozvědky Šaška

16.05. 21:08

Praha - Ministr vnitra Lubomír Metnar navrhl postavit ředitele civilní rozvědky Jiřího Šaška mimo službu a vláda dnes žádosti vyhověla. Informovaly o tom servery Respekt.cz a iDnes.cz.

reklama

Ministr vnitra Metnar odvolal šéfa České pošty

23.02. 08:01

Praha - Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (za ANO) odvolal ke konci února generálního ředitele České pošty Martina Elkána. Poště podle ministra chybí smysluplná vize fungování podniku.

Velká potupa a ostuda? S Babišovým ministrem na poště vyrazili dveře

Aktualizovali jsme 13.2.2018, 22:00, 13.02. 08:05

Kladno - Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar je sice ve svém úřadě teprve krátce, přesto se ale rozhodl vydat na inspekci pošty. Brzy ale zjistil, že zkontrolovat své podřízené není tak jednoduché, jak si původně myslel. O věci informovala Mladá fronta Dnes.

Drahoš jako spolupracovník StB a pedofil? Lživé maily proti němu nebyly tak zlé jako letáky proti Zemanovi, tvrdí šéf vnitra

08.02. 16:59

Praha - Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar uvedl, že letáky ve schránkách, které upozorňovaly občany, že nemusí v prvním kole prezidentských voleb hlasovat pro Miloše Zemana kvůli jeho automatickém postupu do kola druhého, byly ještě horší než inzeráty nebo maily vůči Jiřímu Drahošovi.

Česká vláda pošle na řešení migrace 225 milionů korun, putovat by měly do Libye

24.01. 09:53

Praha - Vláda pošle zhruba 225 milionů korun do fondu Evropské unie pro Afriku. Kabinet dnes o darování peněz rozhodoval na podnět ministra vnitra Lubomíra Metnara. Český dar by měl pomáhat v Libyi.

Ministr vnitra Metnar bývalého detektiva Komárka mlčenlivosti nezbavil

15.01. 22:13

Praha - Ministr vnitra Lubomír Metnar nezbavil bývalého detektiva Jiřího Komárka mlčenlivosti. Žádal o to sněmovní imunitní výbor kvůli s úternímu zasedání kvůli kauze Čapí hnízdo. 

Nový ministr vnitra kvóty odmítá, chce být aktivnější uvnitř EU

22.12. 16:37

Praha - Nový ministr vnitra Lubomír Metnar nesouhlasí se systémem povinných uprchlických kvót, který předloni schválila EU. Proti předchozí vládě chce najít lepší model, který by proti migraci fungoval. Česko přijalo jen 12 migrantů.

Metnar chce na vnitru bojovat proti migraci

13.12. 21:00

Praha - Nový ministr vnitra Lubomír Metnar chce důsledně potírat nelegální migraci, převaděčství a obchod s lidmi.

Komentář: Horáček zatlačil Babiše mezi mlýnské kameny, kvůli Ondráčkovi může přijít o voliče

13.12. 17:57

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – „Mlátička“ Zdeněk Ondráček přidělává vrásky na čele premiérovi Andreji Babišovi. Hnutí ANO sice může zabránit tomu, aby se tento politik KSČM stal šéfem komise pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů, Babiš však s krokem váhá. Sám navíc do své vlády…

Babiš skládá vládu. Za ministra vnitra chce Lubomíra Metnara

29.11. 19:05

Praha - Kandidátem na ministra vnitra je bývalý náměstek úřadu a někdejší šéf bezpečnosti strojírenských Vítkovic Lubomír Metnar.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace