Články k tématu: Policie Nizozemí

Policie otevřela kontejner s ananasem. To, co našla, jí vyrazilo dech

26.06. 12:48

Nizozemská policie našla v kontejneru s ananasem zhruba 780 kilogramů kokainu. S odvoláním na finanční policii o tom dnes informovala agentura DPA.

Nizozemí svírá strach. Explodovaly dvě bomby, pachatel uniká

12.02. 10:36

Třídírnami pošty dvou nizozemských firem dnes ráno otřásly výbuchy. Způsobily je zřejmě dopisové bomby, informovala na twitteru nizozemská policie. Zranění podle ní nikdo neutrpěl, rozsah škod zatím není znám.

Nizozemsku hrozil teroristický útok. Policie zasáhla na poslední chvíli

26.11. 18:50

Nizozemská policie zatkla dva muže ve věku 20 a 34 let, které podezírá z přípravy islamistického útoku. Podle tiskových agentur to dnes oznámili nizozemští prokurátoři. Vyšetřovatelé se domnívají, že dvojice chtěla při plánovaném atentátu použít výbušné vesty a vozidlo či vozidla s bombou.

reklama

Pozadí útoku v Utrechtu: Co předcházelo krvavé střelbě?

18.03. 18:13

Po střelbě v tramvaji v nizozemském městě Utrechtu policie odvolala výzvu obyvatelům, aby nevycházeli. Podle veřejnoprávní stanice NOS vyšetřovatelé nevylučují, že střelba mohla být zločinem z vášně. Podle očitých svědků totiž pachatel mířil na ženu, kterou podle všeho znal, a na lidi, kteří se jí…

Nizozemská policie po střelbě v Utrechtu hledá Turka Gökmana Tanise

18.03. 16:51

V souvislosti s dopolední střelbou v nizozemském městě Utrecht hledá policie 37letého muže původem z Turecka. Je jím Gökman Tanis narozený v Turecku, jehož fotografii z tramvaje policie zveřejnila na twitteru. Zároveň varovala veřejnost, aby se k muži, kterého označila za nebezpečného,…

V Nizozemsku zadrželi muže kvůli podezření z terorismu

31.12. 18:35

Nizozemská policie v Rotterdamu zadržela 24letého muže, kterého podezřívá z terorismu. Informoval o tom dnes server veřejnoprávní stanice NOS. Již v sobotu policisté zadrželi kvůli podezření z plánování teroristické útoku v nizozemském přístavním městě čtyři muže, pátého na jejich žádost zatkla…

Muž na hlavním nádraží v Amsterodamu pobodal dva lidi, policie jej postřelila

31.08. 13:47

Amsterdam - Nizozemská policie dnes zneškodnila podezřelého, který na hlavním nádraží v Amsterdamu nožem zranil dva lidi.

V Amsterodamu se střílelo. Zemřel jeden člověk, dva další byli zraněni

26.01. 22:44

Amsterdam - Při střelbě v nizozemském Amsterdamu zemřel dnes večer nejméně jeden člověk a dva další lidé byli zraněni.

Policie propustila muže, který byl zadržen kvůli teroristické hrozbě v Rotterdamu

25.08. 12:23

Rotterdam - Nizozemská policie propustila řidiče vozu se španělskou poznávací značkou, který převážel plynové bomby. S teroristickou hrozbou namířenou proti koncertu americké rockové skupiny Allah-Las neměl nic společného. Ve vazbě stále zůstává 22letý Nizozemec.

V Nizozemsku byla kvůli hrozbě útoku na koncert zadržena další osoba

24.08. 10:42

Rotterdam - Na jihu Nizozemska byl zadržen druhý muž v souvislosti s podezřením, že se chystal teroristický útok na středeční večerní rockový koncert v Rotterdamu. Prvního muže nizozemská policie zadržela už ve středu a dnes ho podle agentury Reuters vyslýchala.

V Amsterodamu najelo auto do davu lidí

11.06. 10:35

Amsterodam - Automobil dnes před hlavním nádražím v Amsterodamu srazil a zranil osm lidí, když s ním řidič narazil do zdi. Oznámila to místní policie. Policisté řidiče zadrželi a je vyslýchán. Podle policie nic nenasvědčuje tomu, že by incident byl teroristickým útokem.

reklama
Fotogalerie