povodně v Indii

Nebezpeční krokodýli. Zákaz plavání. Varuje tato cedule

Krokodýli terorizují město, v zaplavených ulicích útočí na psy

Krokodýl se pokusil ulovit psa v zaplavených ulicích indického města Vadodara ve státě Gudžarát poté, co v něm během 24 hodin napršel téměř 50 centimetrů srážek a povodně si vyžádaly nejméně šest obětí. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na místní policii.

Indie

Indie je povodněmi zdevastovaná. Stovky mrtvých, hrozí epidemie

Svět

Dillí - Katastrofální povodně a sesuvy půdy si na jihu Indie vyžádaly už přes 400 mrtvých. Škody jsou předběžně vyčísleny na tři miliardy dolarů (67,6 miliardy Kč). Prezident Miloš Zeman svému indickému protějšku Rámovi Náthovi Kóvindovi dnes zaslal kondolenční telegram.

Aktuálně se děje

4. července 2026 13:46

3. července 2026 19:37

Důchody slavných: Známá česká umělkyně odhalila přesnou částku

Obyčejní lidé mají často tendenci závidět těm slavným, což se může týkat i výše důchodu. Není ale pravidlem, že umělci pobírají závratně vysoké důchody. Důkazem je cifra, kterou v těchto dnech odhalila Iva Hüttnerová.

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy