Články k tématu: volkswagen

Volkswagen chce do Číny vložit miliardy eur. Plánuje na tamním trhu prorazit mezi SUV

24.04. 15:27

Peking - Volkswagen plánuje investovat v Číně v tomto roce zhruba čtyři miliardy eur. Na tamních trzích se chce zaměřit především na sportovně užitkové vozy a s vozy s pohonem na nové energie.

VW se dohodl na řešení emisního skandálu. Auta odkoupí, nebo opraví

22.04. 16:02

Wolfsburg - Německá automobilka Volkswagen se dohodla s americkými úřady na řešení emisního skandálu. Auta, kterých se falšování emisí týká, Volkswagen buď odkoupí, nebo opraví. Vedení už na odškodné vyměřilo 17 miliard eur (460 miliard korun).

Dieselgate bude mít na VW fatální dopad. Očekává se největší ztráta v historii

22.04. 11:09

Wolfsburg - Volkswagen se rozhodl zvýšit svoji rezervu na vypořádání nákladů spojených s aférou Dieselgate z nynějších 6,7 miliardy eur na 16 až 17 miliard eur.

reklama

Šéf Volkswagenu chce snížit manažerům odměny

11.04. 02:57

Frankfurt - Šéf automobilové skupiny Volkswagen Matthias Müller navrhne na pondělním zasedání řídícího výboru dozorčí rady podstatné snížení odměn vedoucím manažerům.

Automobilka Volkswagen má další problém. V USA ji obvinili z klamavé reklamy

29.03. 18:05

Washington - Americká Federální komise pro obchod (FTC) zažalovala německý automobilový koncern Volkswagen. Důvodem je obvinění z klamavé reklamy.

Svolávání aut Volkswagenu má zpoždění. Proč?

16.03. 10:43

Berlín - Německá automobilka koncern ihned po vypuknutí emisní aféry Dieselgate oznámila, že upraví 2,5 milionu vozů s naftovým motorem, plán ale nabírá zpoždění.

Michel Horn, ředitel americké divize VW končí, doplatil na dieselgate?

10.03. 09:33

Washington - Generální ředitel americké divize německé automobilky Volkswagen Michael Horn (54) s okamžitou platností z firmy odchází. Informovala o tom automobilka v noci na dnešek. Náhlý odchod Horna přichází ve chvíli, kdy se firma potýká s dopady rozsáhlého emisního skandálu.

Volkswagenu prudce spadly akcie, Allianz kvůli tomu zvažuje žalobu

08.03. 17:05

Frankfurt nad Mohanem - Německá automobilka Volkswagen má kvůli emisnímu skandálu další problém. Kvůli prudkému propadu ceny akcií zvažuje pojišťovna Allianz žalobu na koncern.

Kvůli aféře Dieselgate se vyšetřuje 17 zaměstnanců VW, vedení se to ale vyhnulo

08.03. 16:58

Berlín - Německá prokuratura vyšetřuje kvůli podezření z podvodu v souvislosti s aférou Dieselgate již 17 zaměstnanců automobilky Volkswage. Doposud to bylo šest osob.

reklama
Fotogalerie