Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Nehoda autobusu MHD v Praze. Zranilo se sedm lidí

Autobus, ilustrační foto
Autobus, ilustrační foto
Foto: Pixabay

V Praze dnes dopoledne havaroval autobus městské hromadné dopravy, srazil se s osobním automobilem. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchrannného systému, zranilo se celkem sedm lidí.

O nehodě v Tupolevově ulici v pražských Letňanech informovali záchranáři, na místě měli tři posádky. "Kolegové pečují celkem o 7 lehce zraněných osob, všichni jsou při vědomí, mimo ohrožení života. Nejčastějším zraněním je úraz hlavy a pohmožděniny," uvedli na twitteru.

Autobusy hromadné dopravy na sedmi linkách musely ve směru do centra po několik desítek minut jezdit odklonem, vyplývá z informací pražského dopravního podniku. Aktuálně už žádné omezení neplatí.

Témata:  nehody autobusů MHD Praha Autobusy

Související

Aktuálně se děje

8. května 2025 14:40

Všichni ho měli rádi. Česko reaguje na úmrtí Jiřího Bartošky

Česko oběhla ve čtvrtek odpoledne smutná zpráva. Ve věku 78 let zemřel legendární herec a prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška. Ihned se začaly objevovat první reakce. Ozval se například premiér Petr Fiala (ODS) či režisér Jan Hřebejk. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy