Články k tématu: pardubice

Vražda školáka (†7) v Pardubicích: Policie obvinila otce, hrozí mu výjimečný trest či doživotí

14.05. 20:47

V případu sedmiletého chlapce, který v noci z neděle na pondělí zemřel násilnou smrtí, padlo obvinění! Policie sice na případ uvalila informační embargo, Na veřejnost ale prosákla informace, že otec školáka už byl obviněn z vraždy!

Vražda sedmiletého chlapce v Pardubicích: Kvůli smrti prvňáčka byl zatčen jeho otec

13.05. 11:26

Pardubičtí kriminalisté vyšetřují násilnou smrt dítěte. Dítě mladší deseti let zahynulo v noci na dnešek v Pardubicích. Zadrželi čtyřicetiletého muže a jeho účast na úmrtí prověřují, řekla ČTK mluvčí krajské policie Markéta Janovská.

Ve věznici v Pardubicích hořelo, sedm lidí bylo zraněno

10.04. 12:21

Ve věznici v Pardubicích dnes dopoledne hořelo. Zraněno bylo sedm mužů, kteří se nadýchali zplodin, jeden z nich je vážně popálený, uvedli zdravotníci na facebooku. Požár vypukl kolem půl deváté na jedné z cel. Při příjezdu hasičů už byl požár téměř uhašený. Hasiči evakuovali další lidi od místa…

reklama

V Pardubicích se srazil autobus, záchranáři aktivovali traumaplán

22.03. 20:51

V Dražkovicích, místní části Pardubic, se dnes večer srazily autobus a auto. Autobus skončil v poli. Záchranáři ošetřili 13 lidí, z toho pět bylo středně těžce zraněno. Silnice bude nejspíš několik hodin zavřená. ČTK to řekla mluvčí policie Eva Maturová. "Dechová zkouška u řidičů byla negativní,"…

V Pardubicích začalo povolební jednání o koalici

07.10. 00:06

Jednání o koalici v Pardubicích začala ještě před sečtením všech hlasů. Pozdě večer se sešli zástupci hnutí ANO a pak členové ČSSD, ODS, Koalice pro Pardubice a Sdružení pro Pardubice, zjistila ČTK. Podle předběžných výsledků hnutí ANO získá kolem 27 procent hlasů, druhá bude ODS a třetí Piráti.

Poplach v Pardubicích: Kvůli ohlášení bombě muselo 200 cestujících opustit rychlík

06.08. 09:49

Pardubice - 200 pasažérů rychlíku Leo Expressu z Prahy do Košic muselo v neděli večer v Pardubicích opustit soupravu, anonym nahlásil bombu.

Na Pardubicku hořel les, zasahovalo 14 jednotek hasičů

06.05. 22:17

Semín (Pardubicko) - Dvě jednotky profesionálních a 12 jednotek dobrovolných hasičů likvidovalo od dnešního rána požár lesa u Semína na Pardubicku. Byl nahlášen před 07:00, pod kontrolu se jej podařilo dostat v 11:15. Hořela hrabanka pokrývající zem, oheň se šířil kořeny, uvedla mluvčí krajských…

Pardubické letiště projde rekonstrukcí, vznikne nová pojezdová dráha

26.04. 18:40

Pardubice - Společnost East Bohemian Airport (EBA), která v Pardubicích provozuje civilní letiště, uvažuje o stavbě pojezdové dráhy pro malá letadla. S investicí odhadem za 12 milionů korun město Pardubice jako většinový akcionář firmy předběžně souhlasí.

Do babyboxu v Pardubicích někdo odložil novorozeného chlapce

22.04. 21:01

Pardubice - Do babyboxu v areálu nemocnice v Pardubicích dnes pozdě odpoledne neznámá žena odložila novorozeného chlapce. ČTK to sdělil zakladatel sítě babyboxů Ludvík Hess.

Nejvyšší soud přezkoumá trest za útok v pardubickém krejčovství

02.08. 09:40

Brno - Kauzu Tomáše Labutě, který si má odpykat 15 let ve vězení za pokus o vraždu ženy v pardubickém krejčovství, míří k Nejvyššímu soudu (NS). Podané dovolání nemá odkladný účinek ani přímý vliv na výkon trestu.

Nehoda v Pardubicích: Dodávka se srazila s trolejbusem, pět lidí bylo zraněno

15.07. 17:11

Pardubice - Řidič dodávky Renault Trafic dnes ráno kolem 05:00 narazil do trolejbusu, který zastavil na zastávce před pardubickou chemičkou Synthesia. Zranění utrpělo pět lidí.

Zdravotníci v babyboxu v Pardubicích našli novorozenou holčičku

10.12. 10:19

Pardibuce - V babyboxu, který je umístěn v areálu nemocnice v Pardubicích, našli krátce po půlnoci na dnešek novorozenou holčičku. Byla zabalená v mikině a starém ženském oblečení.

Pardubický kandidát za ANO nechá odstranit nelegální billboard

25.09. 14:29

Pardubice - Kandidát hnutí ANO pro volby do Senátu na Pardubicku Jaroslav Menšík nechá odstranit velkoformátový předvolební billboard, který na Masarykovo náměstí v Pardubicích umístila reklamní agentura Cinema Time bez stavebního povolení.

Hotel v Pardubicích byl evakován kvůli pořáru, oheň možná někdo založil úmyslně

18.09. 19:50

Pardubice - Dnes ráno bylo kvůli požáru evakuováno několik desítek lidí z ubytovacího zařízení v Pardubicích. Oheň mohl být založen záměrně, nevylučuje policie.

Poprask na závodišti v Pardubicích: Z areálu utekli čtyři koně, hřebec pronásledoval klisny do města

04.09. 18:38

Pardubice - Ke kurióznímu problému došlo dnes na pardubickém závodišti, kde se konala mezinárodní chovatelská výstava. Z areálu utekli čtyři koně, hřebec pronásledoval tři klisny.

Opilec se zamiloval do operátorky na tísňové lince. Jak to dopadlo?

04.04. 01:38

Pardubice - S opilci je to někdy hodně těžké. Přesvědčila se o tom i operátorka tísňové linky v Pardubicích, které zavolal rozjařený mladík a chtěl, aby mu řekla, kde je nejbližší bankomat. Jak uslyšíte, chtělo to opravdu velkou trpělivost, ale i ta byla nakonec k ničemu. Mladík skončil na záchytce…

Za měsíc město vydělalo to, co normálně za rok. Stačilo jen vypovědět smlouvu

20.03. 10:05

Pardubice - Současný starosta Pardubic upozornil TV Nova na další nevýhodnou smlouvu na pronájem parkovacích ploch. Poté, co původní nájemce zemřel a parkovací areál začali provozovat jeho dědicové, jim nové vedení města smlouvu vypovědělo a poplatky za parkování začalo vybírat samo.

Rivalita Hradce a Pardubic se vyostřila. Může za to tato reklama

19.03. 10:58

Hradec Králové - Odvěká rivalita mezi Pardubicemi a Hradcem Králové je v těchto dnech vyšponovaná na maximum. Může za ní, podle některých, pichlavá reklama na pardubický zámek, která je na trolejbusech v Hradci Králové. Připomínky patriotů jsou tak naléhavé, že úředníci dokonce uvažují o tom, že…

reklama
Fotogalerie