Články k tématu: Policie Polsko

Ozbrojený lupič se přepočítal. Žena ho z obchodu vyhnala mopem

21.02. 09:22

Hrdinkou televizních zpráv v Polsku se stala žena, které stačil kbelík vody a obyčejný mop, aby ze svého obchodu vyhnala ozbrojeného lupiče. Nevydařené přepadení zachytila průmyslová kamera.

Maturitní večírek skončil brutální vraždou. Mrazí z ní dodnes!

Aktualizovali jsme 10.1.2020, 22:09, 10.01. 09:34

Toho dne měli rodiče devatenáctiletého Tomka Jaworského z varšavské čtvrti Bielany více než důvod k radosti. Jejich syn zvládl maturitu a měl nakročeno na vysněné studium architektury. Když je poprosil, jestli by jej nepustili večer na oslavu s přáteli, souhlasili. Zasloužil si to. Možná je mělo…

Upír z Krakova: jeho řádění trvalo tři roky! Identita vraha město šokovala!

Aktualizovali jsme 13.11.2019, 16:44, 13.11. 08:41

Paní Helena se 28. září 1964 jako každý den vydala do kostela. Poklekla a začala se modlit. Z náboženského vytržení ji probrala bolest. Někdo ji zasadil bodnou ránu do zad. A další! Než upadla do bezvědomí viděla ještě mladíka, který chvatnými kroky prchajícího z kostela. Helena přežila, ale Krakov…

reklama

Když teče polská krev: Pět vrahů, kteří otřásli Polskem

Aktualizovali jsme 13.10.2019, 23:52, 10.10. 08:54

Náš severní soused je zemí se složitou a bohatou historií. Bohužel se v polské historii objevilo i mnoho velmi nebezpečných a krvavých vrahů, z jejichž zločinů naskakuje husí kůže. Pětku těch nejstrašnějších vám představí dnešní článek.

Pozdvižení: Opilec nasedl do tanku a vyrazil na projížďku městem +VIDEO

15.06. 11:19

Až osm let vězení hrozí devětačtyřicetiletému muži, který v opilosti usedl do tanku T-55 a vyrazil na projížďku centrem polského městečka Pajeczno u Lodže. O čtvrtečním případu informovala polská média.

Polská policie na hranicích zastavila 13 ekologických aktivistů, některé deportovala

08.12. 18:23

Nejméně 13 ekologických aktivistů, kteří mířili do jihopolských Katovic na světovou konferenci o klimatu COP24, polská policie buď deportovala nebo je odmítla do Polska pustit. Dnes o tom s odvoláním na ekologické organizace informuje agentura AP.

Češi, pozor: Polsko zavádí na hranicích kontroly

22.11. 07:56

Polsko od dnešního dne až do 16. prosince obnovuje hraniční kontroly. Děje se tak z bezpečnostních důvodů kvůli mezinárodní klimatické konferenci, která se příští měsíc koná v Katovicích za účasti stovek hostů, mnohdy prominentních politiků, z celého světa.

Polská policie slzným plynem rozehnala extremisty. Chtěli bojkotovat protest gayů

13.10. 21:12

Polská policie dnes použila slzný plyn a vodní děla k rozehnání protestu krajně pravicových extremistů, kteří se snažili narušit první pochod aktivistů na podporu práv gayů a leseb ve městě Lublin na východě země. Informovala o tom agentura AP.

Polský policejní náčelník byl nalezen opilý a s rozbitou hlavou

05.01. 09:39

Varšava - Chování policejního náčelníka v polské Vratislavi vrhá špatné světlo na strážce zákona. Muž byl zadržen v opilosti, s rozbitou hlavou, bez bot a jen ve spodním prádle. Ministr vnitra už ohlásil policistovo odvolání.

Při akci v Polsku zemřel policista

03.12. 10:12

Vratislav - Jeden člen protiteroristické jednotky policie z jihopolské Vratislavi zemřel a další tři utrpěli zranění, když se dnes nad ránem snažili zadržet dvě osoby podezřelé z vloupání do bankomatu

Údajný sebevrah v Polsku odpálil nálož na svém těle

29.07. 13:30

Varšava – Centrem polského města Rzeszów otřásl výbuch. Pětatřicetiletý místní obyvatel odpálil nálož, kterou měl umístěnou na těle.

Polská policie špehuje demonstranty a opozici, varuje opoziční deník

27.07. 11:46

Varšava – Polský opoziční list Gazeta Wyborcza vznesl závažné obvinění. Podle deníku tamní policie, podřízená konzervativní vládě, špehuje opoziční politiky a občanské aktivisty organizující demonstrace proti kontroverzní soudní reformě.

V polské škole zasahoval pyrotechnik. Učitelka zaslechla tikání a našla bombu

13.06. 13:54

Varšava - Na parkovišti školy v polské obci Warlubie dnes zasahoval pyrotechnik. Policii zavolala učitelka po příjezdu do práce, když zaslechla tikání. Vycházelo z budíku připevněného k plastové krabičce pod autem.

Polské policisty v Poznani napadla klíšťata, ochromila chod tamní stanice

27.04. 09:05

Varšava - Na tři desítky strážníků v polské Poznani zaútočila klíšťata. Paraziti nakrátko ochromili chod policejní stanice, jejíž část musela být uzavřena.

Polská policie zveřejnila fotky protivládních demonstrantů, opozice se bouří

19.01. 15:47

Varšava - Polská policie zveřejnila fotografie dvou desítek neidentifikovaných lidí, kteří se v prosinci zúčastnili protivládní demonstrace před budovou parlamentu a blokovali odchod vládních poslanců.

Policejné záhada: Řidič byl tak opilý, že mu nestačila ani stupince na dechovém přístroji

06.06. 09:30

Varšava - Polští policisté zadrželi ve městě Gorzów Wielkopolski tak opilého řidiče, že ani dechový přístroj na měření alkoholu nedokázal rozšifrovat, kolik toho muž vlastně vypil. O velmi kuriozním případu informovala zpravodajská televize TVN 24.

reklama
Fotogalerie