Články k tématu: Michal Horáček

Kultovní reklama slaví 25 let: Pamatujete na modrého králíčka Azurita?

Aktualizovali jsme 4.4.2019, 16:11, 04.04. 13:49

Reklamou jsme dnes doslova zahlceni. Vidíme ji v televizi, na internetu, v novinách i na billboardech kolem nás. Podobné upoutávky většinou ihned pustíme z hlavy. Ovšem existují i výjimky. Jednou z nejznámějších reklam je ta s králíčkem Azuritem. Věřte nebo ne, letos oslaví 25. narozeniny!

Michal Horáček: Praha Sobě je nadějí pro metropoli

06.10. 20:18

Hnutí Praha Sobě je velkou nadějí pro Prahu, řekl novinářům neúspěšný prezidentský kandidát Michal Horáček, který dnes přišel uskupení podpořit do jeho volebního štábu. Ocenil odbornost členů, dynamiku, nové nápady a zkušenosti z vedení Prahy 7.

Policie chce stíhat komunistu Ondráčka, do Sněmovny poslala žádost o jeho vydání

15.08. 22:02

Praha - Policie dnes odpoledne požádala Sněmovnu o vydání poslance KSČM Zdeňka Ondráčka ke stíhání. Případ se zřejmě týká jeho výroků o někdejším kandidátovi na prezidenta Michalu Horáčkovi, které pronesl v rozhovoru pro server EuroZprávy.cz.

reklama

Policie odložila Horáčkovo trestní oznámení na komunistu Ondráčka

20.03. 13:25

Praha - Policie odložila trestní oznámení Michala Horáčka na komunistického poslance Zdeňka Ondráčka, který během kampaně před lednovými prezidentskými volbami v rozhovoru pro náš sesterský server EuroZprávy.cz obvinil Horáčka ze spolupráce s StB.

Horáček bude mít novou funkci? Pochlubil se, že dostal jedinečnou pracovní nabídku

21.02. 08:14

Praha - Textař a producent Michal Horáček sice jako kandidát na Hrad neuspěl, neznamená to ale, že by neměl pracovní nabídky. Jednou takovou se pochlubil na svém facebooku. A diskutující mu hned radili, aby ji přijal.

Zeman je můj prezident, prohlásil Horáček. Pak se pustil do Drahoše a prozradil, co měl udělat jinak

Aktualizovali jsme 7.2.2018, 22:04, 31.01. 10:21

Praha - Textař, producent a neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček před druhým kolem otevřeně podporoval Jiřího Drahoše. Dokonce se spolu s ním účastnil setkání s voliči a nabídl mu svoje billboardy. Jenže po volbách se na jeho chování dívá značně kritickým okem.

Zeman je alkoholický sajrajt. A Drahoš? Horáček bez slitování hodnotí volby

Aktualizovali jsme 6.2.2018, 22:45, 05.02. 16:47

Praha - Textař, producent a jeden z neúspěšných prezidentských kandidátů Michal Horáček pokračuje v analýze výsledků prezidentských voleb. Rozebírá nejen příčiny porážky Jiřího Drahoše, ale také naznačuje, jak Miloše Zemana příště porazit.

Dalo se to vyhrát, píše Horáček o volbě prezidenta. Dokazuje, že leccos tušil už před pěti lety

31.01. 13:07

Praha - Michal Horáček se po pěti dnech vrátil k prezidentským volbám. Na svém Facebooku ukazuje text, který napsal před pěti lety, čili poté, co byl Miloš Zeman zvolen prezidentem poprvé. A zdá se, že řadu věcí tehdy odhadl přesně.

Udělal jsem vše, aby zvítězil někdo jiný než Zeman, uvedl Horáček

27.01. 16:36

Praha - Neúspěšný kandidát z prvního kola letošních prezidentských voleb Michal Horáček uvedl, že během kampaně udělal vše pro to, aby zvítězil jiný kandidát než Miloš Zeman.

Michal Horáček nevyloučil, že se bude dál politicky angažovat

26.01. 18:15

Roudnice nad Labem (Litoměřicko) – Textař a producent Michal Horáček po neúspěšné prezidentské kandidatuře nevylučuje, že by se dále politicky angažoval, chce ale nejprve počkat na výsledky voleb. Řekl to dnes novinářům v Roudnici nad Labem, kde dnes odvolil.

Horáček sledoval Zemanovo vystoupení a má špatné zprávy pro jeho odpůrce

Aktualizovali jsme 24.1.2018, 22:17, 23.01. 12:45

Praha – Prezident Miloš Zeman se v neděli na televizi Nova zúčastnil první ze čtyř prezidentský debat, ve kterých přislíbil účast. Ve studiu však byl sám jen s moderátorem Reyem Korantengem, Jiří Drahoš již předem avizoval, že se zúčastní jen dvou debat – a to na České televizi a televizi Prima.…

Musíme hlasitě ozvat! Halík, Horáček či Pithart podpořili iniciativu „Mantinely demokracie

18.01. 11:28

Praha – Známé osobnosti českého veřejného života podpořily iniciativu „Mantinely demokracie“. Ta přináší „19 zásad odpovědné demokratické vlády“, kterými by se podle nich měli čeští politici řídit.

Zklamaná Vášáryová po neúspěchu Horáčka: Drahoš je funkcionář, který bere peníze od bohatých

16.01. 13:44

Bratislava/Praha – Bývalá slovenská herečka a diplomatka Magda Vašáryová patřila k těm, kteří v prezidentské volbě podporovali textaře a producenta Michala Horáčka. Vyhlášení výsledků dokonce sledovala v jeho volebním štábu. A přestože poražený Horáček nabídl Drahošovi pomoc a oficiálně ho pro…

Neúspěšní kandidáti podporují Drahoše. Horáček nabízí bigboardy, Hilšer pomoc na sociální sítích

15.01. 16:18

Praha - Neúspěšný kandidát na prezidenta Michal Horáček nabízí Jiřímu Drahošovi do boje proti Miloši Zemanovi velké reklamní plochy či kontaktní centrum. Marek Hilšer nabízí Drahošovi pomoc na sociálních sítích, je připraven se zúčastnit i třeba setkání s voliči.

Komentář: Studená sprcha pro Babiše. Zeman není neporazitelný, výsledky prvního kola ukázaly to lepší na české politické kultuře

Aktualizovali jsme 15.1.2018, 08:06, 14.01. 20:52

Komentář Miroslava Horkého – Výsledky prvního kola prezidentské volby ukázaly, že česká politická kultura ještě není na dně. Výpadů se zdržel jak vítěz Miloš Zeman, tak jeho protikandidáti. Poměrně slabý výsledek Zemana ale vyděsil premiéra Andreje Babiše, který si uvědomil, že jeho největší…

Horáček a Hilšer nabídli Drahošovi pomoc v kampani

13.01. 20:14

Praha - Postupujícího do druhého kola prezidentské volby Jiřího Drahoše přijeli do volebního štábu podpořit dosavadní soupeři Marek Hilšer a Michal Horáček. Nabídli mu pomoc při volební kampani proti Miloši Zemanovi.

Horáček ve druhém kole podpoří Zemanova protikandidáta

13.01. 15:53

Praha - Prezidentský kandidát Michal Horáček počítá s tím, že v případném druhém kole podpoří protikandidáta současné hlavy státu Miloše Zemana.

Ondřej Brzobohatý: O Zemanovi mluvit radši nebudu, mám úctu ke stáří. Nejlepší volba je Horáček

10.01. 16:43

Praha - Už za týden se otevřou volební místnosti a Češi si budou moci vybrat muže, který příštích pět let povede naši zemi. Podle hudebníka Ondřeje Brzobohatého by ideální hlavou státu byl Michal Horáček. Poukazuje třeba na to na to, jaký Horáček je a jak plní své sliby

Zeman propadl. Drahoš by zvítězil, stříbro má Hilšer, ukazují data hry Prezident 21

09.01. 09:24

Praha - Bývalého ředitele Akademie věd ČR Jiřího Drahoše by podle získaných dat od online hry Prezident 21 volilo přes 44 % občanů. Na druhém místě by se podle internetového průzkumu umístil Marek Hilšer.

Komentář: Nebudete volit Zemana? Dejte si pozor na úskalí taktické volby

Aktualizovali jsme 8.1.2018, 22:17, 08.01. 14:41

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Jste váhaví a volit se vám současnou hlavu státu v prvním kole prezidentské volby nechce? Pak velmi pečlivě zvažujte, kterému jinému kandidátovi hlas nakonec hodíte. Většinová volba v situaci, kdy proti sobě stojí několik velmi podobných kandidátů, skýtá úskalí a pasti.…

Pražané, nedrolte hlasy proti Zemanovi a volte mě, žádá Horáček

08.01. 17:28

Praha - Kandidát na prezidenta Michal Horáček vyzval lidi v Praze, aby volili takticky a netříštili hlasy pro "nezemanovské kandidáty". Požádal je o přízeň.

Horáček vede nejtransparentnější kampaň, Zeman neobstál

08.01. 15:25

Praha - Podle analýzy Transparency International (TI) má z devíti prezidentských kandidátů nejtransparentnější kampaň Michal Horáček. Nejméně průhledné je financování kampaně současné hlavy státu Miloše Zemana.

Prezidentem bude znovu Zeman, nebo Drahoš. Ostatní nemají šanci, ukazují průzkumy

07.01. 11:55

Praha - Průzkumy naznačují, že z devíti uchazečů o post prezidenta mají šance jen Miloš Zeman a Jiří Drahoš. Od úterý až do ukončení sobotního hlasování platí zákaz uveřejňování voličských preferencí pod hrozbou pokuty.

Komentář: Jak se jedna televize rozhodla, kdo je dobro a kdo zlo v prezidentské volbě

Aktualizovali jsme 4.1.2018, 10:46, 03.01. 18:49

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Na komerční televizi Barrandov se množí stížnosti, její šéf a několikanásobný moderátor Jaromír Soukup si však pochvaluje popularitu a na formátech svých pořadů nehodlá nic měnit. Televize nepokrytě hlásá, kdo je v prezidentské volbě dobrý a kdo špatný kandidát.

reklama
Fotogalerie