Články k tématu: Michal Horáček

Kandidátům na prezidenta byla přiřazena volební čísla

15.12. 10:14

Praha - Státní volební komise dnes losovala čísla pro všech devět uchazečů Hrad. Slouží ke snazšímu rozlišení kandidátů. Určí jejich pořadí na volebním webu a budou uvedena v záhlaví jejich hlasovacích lístků.

Komentář: Fischer chce Zemana dotlačit k duelu z očí do očí. Vyhoví mu Zeman, nebo zůstane nedotknutelným?

14.12. 21:12

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – Po výzvě prezidentského kandidáta Michala Horáčka, jejímž prostřednictvím chtěl přesvědčit čerstvého premiéra Andreje Babiše, aby se Zdeněk Ondráček z KSČM nestal šéfem komise pro dohled nad GIBS, přichází další výzva. Kandidát Pavel Fischer chce, aby se s ním Zeman…

Největší podporu mezi kandidáty na prezidenta má Drahoš, Zeman má více odpůrců

14.12. 17:11

Praha - Dle průzkumu agentury STEM/MARK má z kandidátů na prezidenta mezi voliči, kteří konkrétního adepta znají, největší podíl podporovatelů Jiří Drahoš. Na pomyslné druhé příčce se umístil Miloš Zeman, který ale má vyšší podíl odpůrců než Drahoš.

reklama

Prezidentští kandidáti uvítali verdikt soudu o registraci

13.12. 20:58

Praha/Brno - Prezidentští kandidáti vesměs očekávali a uvítali rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, který dnes odmítl stížnost na jejich registraci k volbám hlavy státu.

Komentář: Horáček zatlačil Babiše mezi mlýnské kameny, kvůli Ondráčkovi může přijít o voliče

13.12. 17:57

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – „Mlátička“ Zdeněk Ondráček přidělává vrásky na čele premiérovi Andreji Babišovi. Hnutí ANO sice může zabránit tomu, aby se tento politik KSČM stal šéfem komise pro dohled nad Generální inspekcí bezpečnostních sborů, Babiš však s krokem váhá. Sám navíc do své vlády…

Kandidáti na prezidenta jsou skeptičtí. Společná evropská armáda podle nich není reálná

11.12. 20:38

Praha - V pražském kině Světozor spolu v rámci projektu studentských prezidentských voleb, které pořádá společnost Člověk v tísni, diskutovalo pět prezidentských kandidátů. Ti se shodli, že společná evropská armáda není reálný projekt a nemohla by fungovat.

Můj první den na Hradě? Omluvím se dědicům Ferdinanda Peroutky, prohlásil Horáček

11.12. 10:29

Kandidát na prezidenta, Michal Horáček, odpovídal občanům na otázky všeho druhu v restauraci U Vejvodů. Přátelská debata u piva se týkala třeba rozdělené české společnosti, což dává Horáček za vinu současné hlavě státu. Sešlost zprostředkoval Blesk.cz

Jak by uchazeči o Hrad přistupovali k ČNB? Podívejte se na jejich odpovědi

10.12. 14:27

Praha - Prezident republiky dle ústavy jmenuje a případně odvolává guvernéra ČNB, viceguvernéry i členy bankovní rady. K této pravomoci se vyjádřil kandidáti na Hrad. Nominace nových členů bankovní rady by vesměs konzultovali s ekonomy a odborníky na bankovnictví.

Spoluúčasti pacientů? Část uchazečů o Hrad je pro to, aby si občané připláceli

09.12. 11:50

Praha - Spoluúčast pacientů či zavedení standardů ve zdravotnictví je pro Čechy citlivé téma. Část prezidentských kandidátů by však byla pro, aby si občané připláceli. Prý by se tak podařilo pro zdravotnictví zajistit více peněz.

Drsná hádka mezi Horáčkem a Topolánkem. Kandidáti na Hrad na sebe vytahovali špínu z minulosti

07.12. 09:07

Praha – Prezidentský kandidát Michal Horáček dopise vyzval šéfa hnutí ANO Andreje Babiše a ostatní prezidentské kandidáty, aby odmítli zvolení komunisty Zdeňka Ondráčka do čela sněmovní komise pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů. Poukazoval přitom na jeho minulost – Ondráček se…

Komentář: ‚Falešný a prázdný Topol‘ se dere do druhého kola, Zemana spíše neporazí

Aktualizovali jsme 4.12.2017, 22:13, 04.12. 16:03

KOMENTÁŘ MIROSLAVA HORKÉHO – V rámci prezidentského klání se vyprofilovaly dvě významné tváře. Kromě dosavadního prezidenta se nově zdá být nejviditelnějším kandidátem bývalý premiér Mirek Topolánek. Zbylí uchazeči o Hrad vedle něho působí spíše jako změť nudných liberálů s občasným výskytem…

Jak nominovat soudce? Prezidentští kandidáti o tom mají jasno

03.12. 10:53

Praha - Kandidáti na prezidenta by při jmenování nových ústavních soudců jejich nominaci konzultovali s odborníky či dosavadními ústavními soudci.

Musí Česko opustit EU? Kandidáti na prezidenta promluvili

02.12. 10:04

Praha - Česká republika by podle většiny kandidátů na prezidenta republiky měla zůstat v Evropské unii. Část si odchod z EU nedokáže představit a požaduje, aby se Česko účastnilo i další integrace, další by ale přivítali výrazné změny unie.

Horáček v rámci kampaně uspořádá koncerty, chce přilákat voliče

01.12. 14:56

Praha - Michal Horáček v závěru předvolební kampaně pořádá 11 koncertů napříč republikou, na kterých budou návštěvníci s prezidentským kandidátem i besedovat. Vstupné bude podle jeho webových stránek zdarma.

Galerka idiotů, solidarita s Ortelem vynáší, solidarita s Bangou ne. Slavík dál budí bouřlivé emoce, přidal se i Horáček

01.12. 10:51

Praha – Poprask kolem letošního udílení cen Český slavík neutichá. Ocenění se rozhodla vrátit nejen skupina Kabát, která podle výsledků bez odebraných hlasů pro kontroverzní kapelu Ortel, skončila až na druhém místě, ale také zpěvák Michal David. A to neuniklo pozornosti některých politiků a lidí z…

Volba prezidenta? První kolo by vyhrál Zeman, Topolánek už přeskočil Horáčka

01.12. 09:02

Praha - První kolo prezidentské volby by v tuto chvíli vyhrál stávající prezident Miloš Zeman. Nadpoloviční většinu by ale nezískal a tak by se ve druhém kole utkal s Jiřím Drahošem. Ukázal to průzkum uveřejněný agenturou SANEP.

Schwarzenberg zuří: S ODS jsem se vždy pral, Klausové mě nenáviděli. Ale tohle je ubohost

Aktualizovali jsme 27.11.2017, 22:07, 26.11. 14:05

Praha - Šéf ODS Petr Fiala dnes jako jediný nominant nebyl zvolen do vedení Poslanecké sněmovny. A to přesto, že občanští demokraté ve volbách skončili druzí. Podle čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga je to ubohost.

Horáček vzkazuje: Pokuta 15 tisíc za puštění Modlitby pro Martu na protest proti Zemanovi? Já to zaplatím

27.11. 12:59

Olomouc - Jednání zvukaře Jaroslava Hensla, který před dvěma týdny pouštěl při mítinku prezidenta Miloše Zemana na náměstí v Lipníku nad Bečvou píseň Modlitba pro Martu, policie definitivně označila za přestupek proti právu shromažďovacímu. Podle policie mu hrozí tučná pokuta. Ozval se ale jeden…

Státní vyznamenání? Prezidentští kandidáti by to dělali jinak než Zeman

26.11. 12:04

Praha - Většina kandidátů na prezidenta by neudělovala více státních vyznamenání, než bylo dosud zvykem. Voličům slibují vyznamenávat všeobecně uznávané osobnosti a vynechávat lidi s pochybným morálním profilem.

Nedělejte kašpara, na prezidenta nemáte vzdělání, napsal muž Horáčkovi. A pak přišla jasná reakce

Aktualizovali jsme 24.11.2017, 21:52, 23.11. 12:29

Praha – V dnešní době je naprosto běžné, že nejen politici hojně využívají sociální sítě, na kterých zveřejňují své názory i všemožná prohlášení. Zároveň tak ale mohou snadno komunikovat přímo se svými příznivci a odpůrci. S tím má zkušenosti i prezidentský kandidát Michal Horáček.

9 kandidátů na prezidenta? Horáček vítá pestrou nabídku, rýpnul si do Zemana

24.11. 14:41

Praha - Ministerstvo vnitra dnes oficiálně potvrdilo, že podmínky pro kandidaturu splnilo devět kandidátů. Michal Horáček je rád, že občané budou vybírat z pestré nabídky možností. Jeho kampaň bude pokračovat setkáváním s občany v regionech, těší se také na debaty s protikandidáty.

V prezidentských volbách bude bojovat 9 kandidátů, potvrdilo vnitro. Nejvíc chyb bylo u Zemana

24.11. 10:30

Praha - Ministerstvo vnitra připustilo k prezidentským volbám všech devět kandidátů, jejichž úspěšná registrace se očekávala. Odmítnuto dnes naopak 11 uchazečů, kteří nedodali nominační podpisy v potřebném počtu. Největší chybovost podpisů byla u petice současné hlavy státu Miloše Zemana.

Prezidentští kandidáti se připravují na kampaň, v týmech mají nováčky i zkušené matadory

22.11. 10:43

Praha - Zkušenými matadory i nováčky volebních kampaní se obklopili kandidáti na prezidenta republiky. Část z uchazečů o Pražský hrad také spolupracuje na přípravě kampaně s externími agenturami.

Pořadatelé vysvětlili, proč nenechali Horáčka promluvit na oslavách 17. listopadu

19.11. 19:21

Praha - Koncert pro budoucnost v pátek v centru Prahy navštívily tisíce lidí všech generací, kteří téměř z poloviny zaplnili Václavské náměstí. Akci mnozí přítomní vnímali jako prezidentskou kampaň a organizátoři sami pozvali některé prezidentské kandidáty, dorazil také prezidentský kandidát Michal…

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací