Články k tématu: Muži

Jak ženy ničí mužům život? Obviňují je ze zneužívání dítěte

22.09. 19:27

Praha - Zbraní v boji o děti při rozvodu či rozchodu se stává falešné obvinění ze sexuálního zneužívání. Přistupují k němu některé ženy, aby svému expartnerovi znemožnily kontakt s potomkem.

Na letišti v Mnichově byl zadržen 39letý Brit, zachránilo mu to život

13.09. 15:57

Mnichov - Britovi (39) zřejmě zachránilo život to, že by zatčen na letišti v Mnichově. Lékař mu při povinné prohlídce před vzetím do vazby zjistil vážné onemocnění.

Jak poznat, že vám někdo lže?

04.09. 15:05

Mezinárodní právnická firma se sídlem v Austrálii provedla výzkum, podle jehož výsledků žije jeden z pěti manželských párů z celého světa ve lži. Manželé si lžou ve věcech majetku, osobních vztahů i své minulosti. Lži se ale netýkají jen párů, narazit na ně můžete i mezi přáteli nebo dětmi. Jeden…

reklama

I tátové trpí: Co je stresuje v období těhotenství partnerky?

02.09. 11:03

Paříž - Příchod dítěte vyvolává obavy a stres také u mužů. Jakmile pominou první chvíle radosti nad narozením dítka, začíná jejich mozek pracovat a klade si mnoho otázek. I oni zvracejí, nabírají na váze nebo jsou unavení.

Konec mužů a žen? Kanada zavádí genderově neutrální pasy

31.08. 22:44

Ottawa - Kanada jako první v Americe umožňuje vydávání genderově neutrálních pasů. Občané Kanady, kteří se necítí být ani ženou, ani mužem, mohou při žádosti o pas vyplňovat do kolonky pohlaví písmenko "X".

Rovnost mužů a žen? Nastane nejdříve za dvě stě let, tvrdí odborníci

26.08. 20:08

Nejen blížící se prezidentské volby nám ukazují, že některé práce jsou nadále výsadou především mužů. A pracovat téměř výhradně s nimi, či ještě lépe budovat kariéru přes často výrazné zvýhodňování mužů, je pro ženy těžká výzva. Podle analýz ale nelze v nejbližších desítkách let očekávat žádnou…

Dobrá nálada prodlužuje život jen ženám, zjistili vědci

26.08. 14:48

Život je jako zrcadlo: směje se na tebe, když se do něho díváš s úsměvem. A život se v případě žen prodlužuje. Výzkum publikovaný na stránkách American Journal of Epidemiology zahrnuje údaje z let 2004 až 2012 získané u 70.000 pacientek zařazených do výzkumu Nurses' Health Study. Vyplývá z něho, že…

Ženský mozek akčnější než mužský? Vědci dokáží předpovědět závažné choroby

19.08. 15:14

Řím - Vědci z Amen Clinics v Newportu v Kalifornii analyzovali výsledky 46.034 zobrazení mozku získaných díky diagnostické metodě SPECT (jednofotonová emisní výpočetní tomografie) a konstatovali, že ženský mozek je mnohem aktivnější než mužský. Zjištění je důležité například pro léčbu Alzheimerovy…

Kavárna zavedla speciální přirážku: Muži vydělávají více než ženy, proto si připlatí

12.08. 10:17

Melbourne - Melbournská kavárna zavedla 18procentní přirážku pro muže, protože vydělávají v průměru o 18 procent více než ženy. CHce tak upozornit na nerovné platové podmínky žen a mužů v Austrálii.

Společnost Google propustila inženýra kvůli nevhodném prohlášení o ženách

08.08. 21:00

San Francisco - Google propustil inženýra, který se domnívá, že ženy nejsou v technologických profesích zastoupeny stejnou měrou jako muži, jelikož pro tyto obory nejsou biologicky rovnocenně vybaveny. V amerických sdělovacích prostředcích se o případu hovoří jako o skandálu, hojně se o něm…

Ve světě roste počet mužů trpících poruchou příjmu potravy

05.08. 16:21

Londýn - Čím dál vyšší počet mužů vyhledává pomoc kvůli poruchám příjmu potravy, jako je anorexie či bulimie. Podle dostupných údajů jejich počet v Británii stoupl za poslední dva roky téměř o polovinu, napsal list The Sun.

Orgasmus u můžu jako samozřejmost? Ani náhodou, varují lékaři

05.08. 09:59

Pokud se mluví o problémech s orgasmem, většinou jsou to ženy, které si stěžují na neschopnost vyvrcholit. Ovšem i muži mají své problémy – některé fyzické a jiné psychické. Ovšem všechny jsou vážné a je třeba je řešit.

Evropským mužům ubývají spermie, problémy mají i Češi

26.07. 08:03

Jeruzalém - Vědci ve studii zveřejněné v odborném magazínu Human Reproduction Update uvádí, že muži v Evropě, ale také v dalších západních regionech světa, se potýkají s vytrvalým úbytkem spermií. Problém s úbytkem spermií se týká i Čechů.

Muži a ženy prožívají deprese jinak, zjistili vědci

25.07. 10:13

Londýn/Paříž - Úroveň psychického utrpení je u mužů a žen sice stejná, ale vyjadřují je jinými způsoby: deprese a úzkosti jsou častější u žen, zatímco závislé chování (alkohol, drogy, hry) se více vyskytuje u mužů. Ukázala to studie britských neurologů.

Muži jsou podle lékařů blbí. Chovají se hůře než ženy

20.07. 10:46

Muži si mnohdy myslí, že jsou chytřejší než ženy. V případě prosté inteligence je to na pováženou, co se činů týče, tam ale mají odborníci jasno. Ženy dělají méně rizikové a nebezpečné věci, které u mužů mnohdy až hraničí s šílenství.

Jak zaručeně naštvat partnera? Zkuste mu říct jednu z těchto vět

Aktualizovali jsme 16.7.2017, 22:01, 15.07. 13:58

Praha - Sex je naprosto přirozená součást života, ne vždy je ale podle našich představ. Existují totiž věty, které nejen že rozkoš pokazí, ale naprosto znechutí i vás samotné!

Královnou krásy neslyšících je dívka z Thajska, titul Miss Europe získala Češka

16.07. 09:53

Praha - V pražském Kongresovém centru se v sobotu uskutečnilo finále 17. ročníku Miss a Mister Deaf. Světovou královnou krásy neslyšících se stala Chutima Netsuriwong z Thajska. V mužské kategorii zvítězil Španěl Eric Alcantara Pascua. Zabodovala také Češka.

Nesnášíte svého partnera? Vydržte to a budete ho milovat, je pro vás nejlepší volba, radí vědci

10.07. 17:09

Jste se svým partnerem či manželem už nějakou dobu a vypracovala jste si na něj alergii? Nemůžete ho už ani cítit a je pro vás těžké být s ním v jedné místnosti? Podle odborníků je potřeba jediné - vydržet to. Vyplatí se to.

Vědci určili, kolikrát měsíčně by měli muži ejakulovat, aby předešli rakovině prostaty. To číslo vám vyrazí dech

Aktualizovali jsme 5.7.2017, 22:22, 01.07. 17:18

Rakovina prostaty je po rakovině plic a tlustého střeva třetí nejčastější zhoubné nádorové onemocnění mužů v České republice. Rizikovými faktory tohoto onemocnění jsou věk, genetické dispozice i sexuální aktivita. Vědci teď zjistili, že právě poslední zmíněný bod může mít vliv také na prevenci…

Ženám se sexuální obtěžování líbí, myslí si muži z Afriky a arabských zemí

Aktualizovali jsme 25.6.2017, 22:50, 25.06. 10:56

Londýn – Nic není tak lichotivé a vzrušující, než být sexuálně obtěžována. Ženy nemají nic raději, než když na ně z auta zapíská muž, nebo když je někdo v noci sleduje domů. Alespoň to si podle nového průzkumu OSN myslí velká část mužů.

Masturbujete v práci? Podle odborníků děláte dobře

20.06. 17:24

Kancelář může být velmi stresující prostor; obzvláště, když hoří termíny pro splnění úkolů a šéf vám dýchá na záda. V takovou chvíli hledá člověk jakoukoliv šanci k rozptýlení. Věda má naštěstí odpověď – je to masturbace.

Dnes je Den otců. Poprvé se stavil v roce 1910 v USA

18.06. 10:52

Praha - Na dnešek, tedy tří červnovou neděli, připadá Den otců a Liga otevřených mužů (LOM) opět pořádá Tátafesty. Den otců se poprvé slavil v červnu 1910 v americkém městečku Spokane ve státě Washington.

Rozčilují vás mužské výmluvy? Podle vědců za ně mohou geny

15.06. 21:07

Říká se, že ženy mohou dělat několik věcí najedou, muži nikoliv. Prý se mužský mozek dokáže soustředit pouze na jedinou záležitost. Je ale dokázáno, že za to může genetika, ne úmysl!

Tři gayové se registrovali do jednoho svazku. Podle právníků je to zcela legální

13.06. 13:56

Medellín (Kolumbie) - Tři homosexuálové v Kolumbii společně uzavřeli registrované partnerství. Nejprve šlo o dva páry, které žily v jedné domácnosti. Před třemi lety ale jeden z nich zemřel na rakovinu.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací