Vláda schválila návrh na ukončení pandemické pohotovosti k 3. květnu
Vláda dnes schválila návrh na ukončení stavu pandemické pohotovosti k 3. květnu. Na twitteru o tom informoval ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09). Zrušení stavu podle něj umožňuje současný vývoj epidemie covidu-19. Potvrdit jeho konec musí svým usnesením podle pandemického zákona Sněmovna.