Články k tématu: komerční sdělení

Snižovat náklady ve firmě nemusí být složité. Tipy pro každého podnikatele

19.10. 12:26

PR ČLÁNEK - Správná firma by měla mít nejenom velké obraty a zisky, ale měla by být spojena také s nízkými náklady. Jedině tak bude fungovat efektivně. Každý podnikatel by si měl proto hlídat, kolik peněz vynaloží na provoz.

Odborníci varují: Pokud se na topnou sezónu nepřipravíte včas, tvrdě doplatíte

30.08. 04:17

KOMERČNÍ SDĚLENÍ - Léto se pomalu chýlí ke konci, školáci se chystají zpátky do lavic a topná sezóna začíná být opět žhavým tématem. Je totiž třeba se na ni řádně a včas připravit, jinak proděláte tisíce korun. Na tom se shodla většina energetických specialistů. Jak na to?

Špinavá voda v zahradním bazénu? Chyba je vždy na straně majitele

15.08. 19:51

KOMERČNÍ SDĚLENÍ - Koupání na vlastní zahradě v krásném zapuštěném nebo nadzemním bazénu je bezesporu snem mnohých z nás. Spousta lidí si jej už splnila. Už při nákupu si ale často neuvědomujeme, že o bazén je zapotřebí se pořádně starat. Tato starost musí být samozřejmě intenzivní a ani zdánlivé…

reklama

Odborné a specializované pomoci dnes využívá stále více lidí

21.07. 03:52

Málokdo je odborníkem na všechno a tak se lidé velmi často obracejí na specializovanou pomoc, kterou hojně využívají. Společně se podíváme na několik oblastí, kde tomu může být poměrně často. Zajímavostí rozhodně je, že dané oblasti jsou celkem různorodé.

Podnikatelský start: Co všechno si promyslet předem

21.06. 03:18

Komerční sdělení - Rádi byste se osamostatnili a už vás zkrátka nebaví pracovat jako zaměstnanec? Pak byste měli začít podnikatelskou kariéru. To se ovšem lehce řekne, ale mnohem složitější jsou začátky. Potřebovat totiž budete jak čas, tak i kapitál. To ale určitě není všechno. Nesmírně důležité…

3 tipy, jak ušetřit aneb Hlídejte si rodinný rozpočet

07.06. 03:15

Komerční sdělení - Pravidelné platby kartou, neomezený mobilní tarif a dlouholetá smlouva s poskytovatelem energií, to vše vede ke spokojenému životu. Člověk se nemusí o nic starat, nemusí si hlídat provolaný kredit a nepotřebuje mít při sobě stále finanční hotovost. Naše vlastní pohodlnost nám ale…

Co neopomenout, pokud zakládáte firmu?

25.05. 03:14

PR článek - Máte v plánu založit firmu? Pokud ano, podívejte se na náš stručný návod související s tím, co byste neměli opomíjet a na co byste měli myslet. Díky tomu hned v samotných počátcích podnikání půjdete tím správným směrem, tedy bez chyb.

Mějte své auto v dokonalém stavu. Jak na to?

27.04. 01:35

Auta jsou dnes už celkem běžnou součástí našich životů a je třeba říci, že se bez nich jenom málokdo obejde. Důvod je celkem jasný. Pomáhají nám při přepravě věcí, ale i ve chvíli, kdy se potřebujeme dostat rychle z jednoho místa na druhé.

Chcete vypadat skvěle? Držte se našich rad

27.04. 01:30

Vypadat skvěle chce dnes každý. A to nejenom ženy, ale často také muži. Pokud je to i váš případ, dokážeme vám pomoci s tím, jak na to.

Svůj dům lze vylepšit i prakticky. Jak?

16.03. 19:44

Bydlíte v domě a chcete ho vylepšit? A to nejenom po estetické, ale především po stránce praktické? Pokud ano, podívejte se společně s námi na hlavní tipy, které pro vás mohou být dobrou inspirací. To první, co souvisí s každým praktickým domovem, je rozhodně to, když vám dokážou šetřit peníze.

Kdy je správný čas pro podnikání? Během studia

16.03. 19:28

Podnikat chce v současné době stále více lidí. Není se čemu divit, jelikož tato cesta může být spojena nejenom s volností, ale může být spojena také s vyšším výdělkem. Pokud se podíváme na to, kdy je dobré začít svůj byznys, určitě je to v době studia. Proč?

Jak začít podnikat online? Je to snadné

28.02. 20:43

Máte v plánu rozjet byznys? Pokud ano, je trendem posledních let online podnikání. Pokud i vy plánujete vydat se touto cestou, není to nic složitého. Podívejte se s námi na několik rad, které je dobré mít na paměti. Nejprve je třeba myslet na legálnost vašeho podnikání. Potřebujete proto buď…

Vybíráte skvělý dárek? Poradíme

28.02. 20:38

Blíží se narozeniny nebo svátek někoho z vašich blízkých? Jestliže za tímto účelem vybíráte vhodný dárek, podívejte se společně s námi na to, jak vybrat ten pravý. Prvním tipem je zohlednit koníčky a zájmy obdarované osoby. S touto cestou jenom málokdy šlápnete vedle.

Návod: Jak vybrat nebankovní půjčku v 5 jednoduchých krocích

17.02. 16:11

Finanční tíseň vás donutila k půjčce. Pravděpodobně jste jako první zamířili do banky, kde jste ale byli neúspěšní.

Co vše je zapotřebí ke správnému fungování firmy

28.01. 13:40

Správné fungování jakéhokoli soukromého podnikatelského subjektu je závislé na spoustě různých aspektů! Ne všichni majitelé firem a manažeři si ovšem tuto skutečnost uvědomují a podceňují některé základní stavební kameny bezproblémového fungování celého podnikání. Že nevíte, o jaké aspekty se ve…

Skutečnost binárních opcí: Životní šance nebo podvod?

27.08. 21:26

Praha - Práce online z pohodlí domova. Vysoce nadprůměrné zisky a minimum úsilí. Kladné i negativní ohlasy a mnoho nezodpovězených otázek. Jaké jsou binární opce ve skutečnosti. Jedná se o životní příležitost nebo o podvod?

reklama
Fotogalerie