Články k tématu: lidl

Pokud někomu vadí obrázek černocha vletáku Lidl, měl by jít a spláchnout se do Vltavy, volá politik

05.01. 09:42

Praha – Obchodní řetězec Lidl dal jasně najevo,že nenávistným komentářům neustoupí. Verbální útoky začaly kvůli novému letáku, ve kterém se objevuje mužský model černé pleti. K celé věci se vyjádřilo také několik politiků, Češi už také vymysleli celou řadu vtipů týkajících se celé této „kauzy“.

Českem otřásá leták v Lidlu. Lidé zuří kvůli vyobrazení černocha

05.01. 08:54

Praha – Češi se na internetu bouří proti reklamnímu letáku řetězce Lidl. Nejde o cenu či kvalitu nabízeného zboží, ale o něco naprosto jiného. Lidem se nelíbí, že Lidl ve svých materiálech používá modely tmavé pleti.

Lidl prodával falšované klobásy a sýry, tvrdí inspekce

31.08. 15:18

Praha - Falšované masné a mléčné výrobky objevila při kontrole ve společnosti Lidl Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Jednalo se o sýr cottage a klobásu.

reklama

V mletém masu odhalili inspektoři salmonelu

16.08. 16:14

Praha - Inspektoři odhalili další vepřové maso se salmonelou! Nebezpečnou šarži, která pocházela z Polska a prodával ji řetězec Lidl, už na pultech nenajdete. Kontroloři ale varují, že mohou mít lidé maso doma.

Skandál v Lidlu? V banánech nalezeno hnízdo jedovatého pavouka, prodejna je v klidu prodávala dál

Aktualizovali jsme 31.5.2016, 16:24, 31.05. 15:30

Praha - Banány z pultů Lidlu údajně skrývaly smrtelnou hrozbu. Mělo se jednat o hnízdo s nakladenými vajíčky nejjedovatějšího pavoukem světa - palovčíka brazilského. Šokovaní zákaznici je vrátili prodavačce a prodejna je prý dala zpět do regálu. Lidl v reakci, kterou obdrže server EuroZprávy.cz.,…

Česká zabijačka a z dovozu? Lidl musí zaplatit pokutu za klam

20.05. 10:42

Brno - Nejvyšší správní soud (NSS) potvrdil pokutu 300 tisíc korun pro Lidl. Obchodní řetězec podle verdiktu klamal zákazníky, když se za "pravou českou zabijačkou" skrývalo zboží z dovozu.

reklama
Fotogalerie