Články k tématu: Demonstrace na Slovensku

Pozdvižení na Slovensku: Soros si zaplatil puč? Policie vyslýchá organizátory demonstrací

13.11. 21:18

Slovenská policie předvolala k výslechu organizátory dřívějších mohutných protivládních demonstrací. Učinila to kvůli oznámení, že tito lidé organizovali státní převrat a že je platí americký finančník George Soros. Policejní prezident Milan Lučanský v reakci řekl, že policie je povinna prověřit…

Více než 30 tisíc Slováků opět demonstruje, žádají odchod policejního šéfa

15.04. 20:14

Bratislava - Slováci dnes opět vyrazili do ulic, aby si vynutili vládní reformu a odchod policejního prezidenta Tibora Gašpara a zvláštního prokurátora Dušana Kováčika. V Bratislavě podle odhadů demonstruje 31.000 až 35.0000 lidí. Další protesty se konají v Humenném na východě země.

Desetitisíce lidí na Slovensku protestují proti policii

05.04. 20:21

Bratislava - Desetitisíce Slováků dnes opět vyrazily do ulic vyjádřit nespokojenost s politickou situací v zemi, kterou otřásla vražda novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky.

reklama

Tisíce Slováků se bouří, demonstrují za nové volby

16.03. 17:44

Bratislava - Slováci po týdnu opět vyšli do ulic, kde tentokrát demonstrují za vypsání předčasných voleb jako řešení politické krize v zemi po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. V centru Bratislavy se podobně jako před týdnem, kdy šlo o největší demonstraci od takzvané sametové revoluce…

Jediná možnost, jak vrátit politice slušnost? Organizátoři protestů proti slovenské vládě chtějí nové volby

15.03. 11:09

Bratislava - Občanští aktivisté na Slovenku, kteří minulý týden stáli za největšími demonstracemi od sametové revoluce v roce 1989 a kteří na pátek ohlásili nové protesty, žádají předčasné volby. Demise pouze premiéra Roberta Fica jim nestačí.

Slováci se opět vydají do ulic, jsou naplánovány další demonstrace proti vládě

12.03. 17:19

Bratislava - Organizátoři demonstrací proti Ficově vládě, které byly minulý týden největší od protikomunistických shromáždění v roce 1989, svolali na tento pátek další protest. Kromě demise kabinetu žádají nezávislé vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka a vyšetření všech kauz, na které Kuciak…

Tisíce Slováků demonstrují v Bratislavě kvůli vraždě novináře

09.03. 19:11

Bratislava - Tisíce lidí zaplnily dnes odpoledne náměstí v centru Bratislavy na demonstraci proti vládě premiéra Roberta Fica a za nezávislé vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky.

Fico varuje: Při protestech proti vládě hrozí útoky na veřejné budovy

09.03. 15:51

Bratislava - Při odpoledních demonstracích proti slovenské vládě a za nezávislé vyšetření vraždy novináře Jána Kuciaka hrozí podle premiéra Roberta Fica útoky na veřejné budovy. První protest se už konal v australském Sydney. Lidé nesli malé transparenty s hesly "#All for Jan" (Všichni za Jana).

Slováci budou demonstrovat za vznik nové vlády

05.03. 14:40

Bratislava - Organizátoři pátečních vzpomínkových shromáždění na památku zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky svolali na nadcházející pátek do Bratislavy a dalších blíže neupřesněných měst na Slovensku demonstraci.

Slovenští studenti už potřetí protestovali proti korupci

25.09. 20:14

Bratislava – Studenti dnes v Bratislavě zorganizovali již třetí demonstraci proti korupci. Pořadatelé pochodu ulicemi metropole a následného shromáždění zopakovali požadavky na důsledné vyšetření kauz či potrestání osob, které odpovídají za stav korupce na Slovensku.

Demonstrace proti diktátu Bruselu se v Bratislavě změnila ve frašku. V hlavní roli vlajka EU

27.06. 14:16

Bratislava - Stovky lidí se v sobotu Bratislavě zúčastnily pochodu a demonstrace "proti diktátu Bruselu a zastavení likvidace Evropy". Protest se ale otočil v trapnou taškařici ve chvíli, kdy se řečník a demonstranti pokusili roztrhnout vlajku Evropské unie.

V Bratislavě protestovaly stovky lidí proti diktátu Bruselu

25.06. 18:32

Bratislava - Stovky lidí se dnes v Bratislavě zúčastnily pochodu a demonstrace "proti diktátu Bruselu a zastavení likvidace Evropy".

Na Slovensku vypukla demonstrace. Lidem se nelíbí obchodní aktivity ministra vnitra

20.06. 21:08

Bratislava - Stovky Slováků se dnes v Bratislavě zúčastnily demonstrace proti ministrovi vnitra Robertu Kaliňákovi. Na vině jsou jeho obchodní aktivity s kontroverzním podnikatelem podezřelým z daňových podvodů.

reklama
Fotogalerie