Články k tématu: Donald Trump junior

Trump se ohání skupinou pofiderních lékařů. Hlásají neuvěřitelné bludy

29.07. 10:35

Americký prezident Donald Trump v úterý znovu podpořil používání preparátu hydroxychlorochin při léčbě nemoci covid-19. Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) přitom zpochybnil jeho účinnost a varoval, že přípravek může způsobit srdeční potíže.

Trump junior ve válce s demokraty. Na twitteru zveřejnil radikální výzvu

14.12. 20:09

Stejnojmenný syn amerického prezidenta Donalda Trumpa dnes na twitteru vyzval příznivce republikánského šéfa Bílého domu, aby zaplavili demokratické kongresmany tweety a telefonáty. Zveřejnil také čísla na 31 demokratických zákonodárců, o kterých tvrdí, že lhali, když podle něj v minulosti slíbili…

Jako doma? Skandál v Irsku: Trumpovi synové nemají na pivo

07.06. 11:49

Podobně velký zájem jako americký prezident Donald Trump vzbudili během návštěvy Irska jeho synové Donald junior a Eric. Oba potomci nejhlídanějšího politika světa se vypravili do místní restaurace a překvapené hosty lokálu pozvali na pintu piva či sklenku whiskey. Na odchodu majitelce řekli, že…

reklama

Trump trvá na tom, že o schůzce svého syna Donalda s ruskou právničkou předem nevěděl

27.07. 21:09

Washington - O schůzce svého syna Donalda a dalších pomocníků v prezidentské kampani s ruskou právničkou, jsem předem nevěděl, tvrdí americký prezident Donald Trump. Od Rusky prý Trumpovi lidí očekávali kompromitující informace o Hillary Clintonové.

Manželka Donalda Trumpa juniora Vanessa požádala o rozvod

16.03. 09:28

Washington - Manželka Donalda Trumpa juniora (40), nejstaršího syna amerického prezidenta, Vanessa (40) požádala o rozvod.

Trumpův exporadce se postaral o poprask, v knize kritizuje někdejší kolegy

03.01. 21:23

Washington - Vyšetřovatelé zabývající se kontakty ruských činitelů s prezidentskou kampaní Donalda Trumpa donutí prezidentova nejstaršího syna k přiznání přímo před zraky Američanů. Bývalý hlavní stratég Bílého domu Steve Bannon to prý řekl novináři a spisovateli Michaelu Wolffovi.

Trump mladší v Senátu devět hodin vypovídal o roli Ruska ve volbách

14.12. 08:04

Washington - Donald Trump mladší vypovídal před senátním výborem pro tajné služby, který vyšetřuje takzvanou ruskou kauzu, tedy údajné zásahovaní Moskvy do prezidentkých voleb v USA. V centru pozornosti je schůzka s ruskou právničkou Nataljí Veselnickou v newyorském mrakodrapu Trump Tower.

Trump junior vypovídal o svých kontaktech s Rusy, sněmovně toho ale moc neřekl

07.12. 09:02

Washington - Takzvaná ruská kauza stále hýbe americkou politickou scénou, výsledky vyšetřování jsou ale zatím vágní. Syn amerického prezidenta Donald Trump mladší ve středu příliš nevypovídal před výborem Sněmovny reprezentantů pro zpravodajské služby.

Trumpův syn byl v kontaktu s WikiLeaks, měl komentovat aféry Hillary Clintonové

14.11. 10:04

New York - Nejstarší syn amerického prezidenta Donalda Trumpa byl během loňské předvolební kampaně v kontaktu se serverem WikiLeaks. Objevily se na něm například dokumenty, které unikly po hackerském útoku na servery Demokratické strany a které vrhly nepříznivé světlo na Hillary Clintonovou. Podle…

Syn Trumpa čekal od ruské advokátky kompromitující informace na Clintonovou, přiznal před Senátem

07.09. 19:45

Washington - Syn prezidenta USA Donald Trump mladší dnes před soudním výborem amerického Senátu přiznal, že se sešel s ruskou právničkou, protože mohla disponovat kompromitujícími materiály na Hillary Clintonovou.

Trump vymyslel synovo vyjádření o schůzce s ruskou právničkou Veselnickou

01.08. 10:10

Washington - Prohlášení, v němž syn amerického prezidenta Donalda Trumpa začátkem července popisoval své loňské setkání s ruskou právničkou, pochází z hlavy šéfa Bílého domu. Napsal to deník The Washington Post (WP).

Advokátka Veselnická, která se sešla s Trumpem mladším, byla v kontaktu s ruskou prokuraturou

15.07. 11:31

Washington - Ruská advokátka Natalja Veselnická byla v pravidelném kontaktu s úřadem ruského generálního prokurátora kvůli kauze amerického podnikatele Wiliama Browdera, z jehož iniciativy USA v roce 2012 schválily Magnitského zákon.

Na schůzce Trumpova syna s ruskou právničkou byl také bývalý agent sovětské špionáže

14.07. 17:01

Washington/Moskva - Podle informací televize NBC News se loňské schůzky Donalda Trumpa mladšího s ruskou právničkou Nataljou Veselnickou během prezidentské kampaně zúčastnil i někdejší člen sovětské kontrašpionáže.

Trumpův syn Donal by měl vypovídat před senátním výborem

13.07. 21:50

Washington – V USA se bouřlivě diskutuje o poslední kauze v případě vztahů lidí z okolí prezidenta Donadla Trumpa a Ruskem. Donald Trump mladší čelí stále silnějšímu tlaku, aby vypovídal ve výborech Kongresu vyšetřujících údajné ruské vazby na volební tým jeho otce. 

Trumpův syn věděl, že zdrojem informací o Clintonové je Kreml, senátní výbor kauzu vyšetří

11.07. 08:05

Washington - Před schůzkou s ruskou právničkou dostal Donald Trump junior e-mail se vzkazem, že kompromitující informace na Hillary Clintonovou jsou součástí snahy ruské vlády pomoci kandidatuře jeho otce. Senátní výbor USA pro tajné služby, jeden ze tří kongresových výborů, který se dlouhodobě…

Donald Trump mladší se s ruskou právničkou sešel po žádosti z Moskvy, tvrdí zprostředkovatel schůzky

10.07. 22:06

Washington – Setkání Donalda Trumpa mladšího, nejstaršího syna amerického prezidenta, s ruskou právničkou blízkou Kremlu se konala po žádosti z Moskvy.  Podle agentury AP to dnes uvedl mediální agent, který setkání zprostředkoval. Sám šéf Bílého domu již v neděli přes svůj úřad vzkázal, že o…

Trumpův syn a zeť se sešli s ruskou právničkou, slíbila jim kompro na Clintonovou

10.07. 08:10

Washington - Podle informací listu The New York Times (NYT) se nejstarší syn Donald, zeť Jared Kushner a exšéf volební kampaně amerického prezidenta Donalda Trumpa setkali s ruskou právničkou napojenou na Kreml krátce poté, co si současný šéf Bílého domu loni zajistil republikánskou nominaci do…

Americká samospráva žaluje Trumpa kvůli jeho podnikání

13.06. 08:02

Washington – Americký prezident Donald Trump porušuje ústavu tím, že stále udržuje vazby na své hotely či kluby, které od jeho nástupu do funkce spravuje fond vedený jeho dvěma syny. Tvrdí to americký stát Maryland a federální distrikt hlavního města Washingtonu, které dnes Trumpa kvůli zahraničním…

Boj mezi Trumpem mladším a Khanem: Muslimský starosta Londýna vrací útok

24.03. 13:06

Londýn/Washington – Donald Trump mladší vyvolal pořádný poprask, když v souvislosti se středečním útokem před budovou britského parlamentu kritizoval muslimského starostu Londýna Sadiqa Khana za jeho slova o tom, že hrozba terorismu se stala nedílnou součástí velkoměst. Problém je, že Khanův výrok…

Donald Trump mladší kritizoval londýnského starostu Khana, utrhl si pořádnou ostudu

23.03. 09:41

Washington - Donald Trump junior vyvolal pobouření poté, co po středečním teroristickém útoku u Westminsterského paláce kritizoval prohlášení londýnského starosty Sadiqa Khana o tom, že hrozba terorismu se stala nedílnou součástí velkoměst. Tato slova jsou však půl roku stará.

reklama
Fotogalerie