Články k tématu: přehrada Orlík

Policejní potápěči hledají bruslaře, který se v sobotu propadl na Orlíku

04.03. 11:43

Písek - Policejní potápěči pátrají po bruslaři, který se v sobotu propadl na orlické nádrži. Patrně se jedná o 38letého muže z Kolínska, který se nevrátil domů. Led se prolomil poblíž Žďákovského mostu.

Na orlické přehradě se prolomil led pod bruslaři, jeden se zřejmě utopil

03.03. 21:31

Písek - Na orlické přehradě se dnes probořil led se třemi bruslaři. Jeden z nich se pravděpodobně utopil. Na místě kromě policistů zasahovali hasiči. Totožnost zmizelého bruslaře zatím neznají.

Smrt dívky na Orlíku: Soud potvrdil trest pro řidiče skútru

13.09. 13:20

Tábor - Odvolací soud v Táboře dnes potvrdil trest pro Christopha Steinerta, který loni na vodní nádrži Orlík narazil skútrem do pramice. Při nehodě zahynula mladá dívka. Muž musí zaplatit pozůstalým 1,4 milionu korun.

reklama

Policie chce obžalovat řidiče skútru kvůli smrti dívky na Orlíku

25.11. 18:17

Písek - Písečtí kriminalisté navrhli obžalovat devatenáctiletého řidiče vodního skútru ze smrti mladé ženy. Hrozí mu rok až šest let vězení.

Řidič skútru, který zabil na Orlíku dívku, poslal její matce omluvu

Aktualizovali jsme 28.9.2016, 18:00, 28.09. 10:45

Praha - Slzy a neuvěřitelný smutek – tak vypadají uplynulé měsíce Šárky J., matky Simony, která zemřela začátkem července po nehodě pramice a motorového skútru na Orlíku. Nešťastná žena několikrát přiznala, že bez dcery nemá důvod žít. Nyní se alespoň dočkala omluvy mladíka, který je stíhán pro…

Řidič vodního skútru byl obviněn ze smrti dívky na Orlíku

29.08. 13:31

Písek - Policisté obvinili řidiče vodního skútru ze smrti mladé ženy na přehradě Orlík. Vážná nehoda nastolila otázku bezpečnosti na vodních plochách, kde mohou jezdit lodě bez rychlostního omezení.

Máma Simony chce najmout právníka, nemůže si ho ale dovolit

16.08. 09:11

Praha - Při srážce vodního skútru s pramicí zemřela začátkem července na Orlíku dívka, teprve osmnáctiletá Simona. Policie případ stále vyšetřuje. Její máma chce najmou právníka, nemůže si ho ale dovolit.

Řidič skútru, který srazil mladou dívku, se rodině neomluvil. Máma: Zničil mi život

11.08. 08:29

Praha - Romantická projížďka začátkem července skončila smrtí. Po střetu vodního skútru s loďkou na přehradě Orlík byla těžce poraněna osmnáctiletá dívka, Simona, která po letecké přepravě do nemocnice zemřela. Mladík, který skútr řídil, se rodině zesnulé ženy ani neomluvil.

Matka tragicky zemřelé Simony se hroutí. Chci odejít za ní, říká

10.08. 09:07

Praha - Stačil jen okamžik a na nezodpovědné chování mladíka doplatila životem osmnáctiletá dívka Simona. Osudnou se jí stala nehoda na Orlíku, kde ji při romantické jízdě na pramici srazil řidič skútru. Život tím nezničil jen mladé ženě, ale i její mámě Šárce.

Expert se vyjádřil ke smrti Simony na Orlíku

09.08. 22:21

Orlík - Ve středu to bude měsíc od tragické nehody, která se stala na Orlické přehradě. Devatenáctiletý mladík na vodním skútru se tam srazil s pramicí a zranil její dvoučlennou posádku. Dívka při převozu do nemocnice zemřela. Policie zatím nikoho neobvinila.

Srážka vodního skútru s pramicí skončila tragédií. Rodina mrtvé dívky volá po spravedlnosti

12.07. 13:43

Zvíkovské Podhradí - Tragédií skončila srážka skůtru s pramicí, při které zemřela mladá žena. Rodina osmnáctileté Simony je zdrcená a volá po spravedlnosti. Místní občané sbírají podpisy pod petici za omezení plavby skútrů.

Tragická nehoda na orlické přehradě. Dívka zemřela po srážce skútrru s loďkou

11.07. 15:34

Zvíkovské Podhradí - Policie hledá svědky tragické srážky skútru s loďkou na orlické přehradě, která se stala v neděli. Nehodu nepřežila teprve 18letá dívka.

Plameny u vody. Na Orlíku hořel parník, na Slapech loď

Aktualizovali jsme 18.6.2016, 21:20, 18.06. 11:16

Slapy - V pátek večer začal na Orlíku znenadání hořet parník, který se jen chvíli před požárem vrátil do přístavu z večerní plavby. Tři členové posádky se pokusili ohnivé jazyky zkrotit sami, po neúspěšném pokusu ale museli být na místo přivoláni hasiči. Ve stejnou dobu hořela i loď na Slapech.

reklama
Fotogalerie