Bangladéš ničí lodě přivážející Rohingy, pohraničníci zbili a uvěznili cestující, tvrdí uprchlíci
Dháka - Bangladéšské úřady nechaly zničit asi dvě desítky lodí přivážejících do země muslimské Rohingy, kteří prchají před násilnostmi v Barmě. V Bangladéši nyní žije okolo milionu Rohingů, včetně poslední vlny uprchlíků.