V ruském Tomsku byla slavnostně zprovozněna pouliční pumpa, lidem je po smích
Moskva - V sibiřském Tomsku byla o víkendu zprovozněna pouliční pumpa, které má vodou zásobovat obyvatele dvou přilehlých ulic. Starosta města z toho udělal slavnostní ceremoniál, který na internetu strhlu lavinu uštěpačných komentářů.