Články k tématu: Jiří Kajínek

Společné foto s Kajínkem? Ostravští policisté vyvázli jen napomenutím

07.08. 13:20

Ostrava - Policisté, kteří se v Ostravě vyfotili s Jiřím Kajínkem, nakonec vyvázli jen s písemným napomenutím. Fotografie vznikla před budovou Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava. Omilostněný vrah tam u služebního vozu policie zapózoval se třemi ozbrojenými policisty. Snímek se…

Taková tragikomedie, začíná toho na mě být moc. Kraus se rozvyprávěl a je to dost smutné

Aktualizovali jsme 29.3.2018, 22:11, 27.03. 08:07

Praha - Moderátor a bavič Jan Kraus se ve své show pozastavil nad zprávou, že má být Radovan Krejčíř -český podnikatel odsouzený za trestnou činnost, známý svým útěkem policii - vydán do České republiky. Podle Krause ho úřady mohou rovnou propustit, protože zcela jistě zase uteče.

Policisté se v Ostravě fotili s Kajínkem. Čelí kritice vedení i ministerstva vnitra

23.03. 21:53

Ostrava - Policisté v Ostravě prověřují počínání svých kolegů, kteří se vyfotili s omilostněným vrahem Jiřím Kajínkem. Snímek strážníci sdíleli na sociálních sítích, kde od čtvrtka fotografie koluje.

reklama

Kajínek jako prezident ČR? Kalousek se zděsil, připojili se k němu další

19.02. 08:55

Praha – Jak jsme vás již informovali, Jiří Kajínek, který byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu a který dostal v loňském roce od prezidenta Miloše Zemana milost, plánuje kandidaturu na prezidenta. A jeho slova vyvolala pořádný rozruch.

Kajínek chce kandidovat na prezidenta

17.02. 12:10

Praha - Přestože znovuzvolený prezident Miloš Zeman ještě ani nesložil inaugurační slib do rukou předsedy Senátu, už se hlásí ti, kteří by jej ve funkci chtěli vystřídat. Jedním z nich je i jeden z nejznámějších českých trestanců Jiří Kajínek.

Kajínek málem oslepl! Celé oko měl zalité krví

22.01. 16:17

Brno - V současnosti zřejmě nejznámější český vězeň, který už loni dostal prezidentskou milost, má zdravotní problémy. Jiřího Kajínka už na konci loňského roku museli ošetřit lékaři. Přestal totiž vidět na jedno oko.

Za hranicemi se nestraší divit: Češi oslavují odsouzeného vraha, považují ho za hrdinu

28.12. 08:04

Praha – Televize Prima před nedávnem odvysílala pětidílný seriál Já, Kajínek, ve kterém omilostněný vrah Jiří Kajínek mluvil nejen o svém pobytu za mřížemi, ale i o svých zločinech, o rodině, vztazích a nejasnostech v jeho kauze. Toho si všiml i magazín The Economist, který na svém webu píše, že…

Kajínek zrekonstruoval vraždy, za které byl odsouzený: Objevila se řada podivných důkazů a neobjasněných otázek

Aktualizovali jsme 6.12.2017, 23:08, 06.12. 16:30

Praha – I po omilostnění trvá Jiří Kajínek na své nevině. Tu by podle něj dokázala rekonstrukce dvojnásobné vraždy, ke které došlo v roce 1993. Jenže policie ji nikdy neprovedla – a tak se ji rozhodl v rámci seriálu Já, Kajínek provést sám údajný vrah.

Kajínek promluvil: Okrádal jsem jen komunisty a pojišťovny. Měl jsem připravený další útěk

Aktualizovali jsme 16.11.2017, 22:52, 16.11. 13:14

Praha – Televize Prima odvysílala v první díl dokumentárního seriálu Já, Kajínek, tedy zpověď nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka, který byl odsouzen na doživotí za dvojnásobnou vraždu a který nedávno dostal od prezidenta Miloše Zemana milost. V pořadu propuštěný vězeň mluvil nejenom o své…

Politici jsou zděšeni z Jiřího Kajínka: Je to psychopat, říká žvásty. Je to nebezpečné a na zvracení

Aktualizovali jsme 16.11.2017, 22:52, 15.11. 08:36

Praha – Velké kontroverze vyvolal dokumentární seriál televize Prima Já, Kajínek. Stanice si pořad pochvaluje, protože první díl, který byl odvysílán v neděli, měl sledovanost asi 1,3 milionu. Někteří politici ale netají své zděšení.

Jiří Kajínek byl potrestán za způsobení dopravní nehody. Bojí se návratu do vězení?

06.10. 08:05

Plzeň – Jak jsme vás již informovali, omilostněný dvojnásobný vrah Jiří Kajínek měl ve středu odpoledne na Plzeňsku autonehodu, když nedal přednost vozidlu značky Škoda Fabia. Za zavinění nehody už dostal trest.

Kajínek jako celebrita? Autogramiáda v pražském knihkupectví vyvolala vlnu nevole

Aktualizovali jsme 17.9.2017, 22:23, 17.09. 10:54

Praha - Na facebookové stránce knihkupectví Dobrovský lidé vyzývají k bojkotu této prodejny a obviňují ji z honby za ziskem. Důvodem je chystaná autogramiáda Jiřího Kajínka, který by měl v pobočce na Václavském náměstí podepisovat svou knihu Můj život bez mříží.

Chcete být jako Kajínek? I vy můžete sedět, lákají v kampani České dráhy

02.07. 13:28

Praha – České dráhy začali s velmi originální propagací svých služeb. Na Facebooku informují cestující, že mohou využít rezervační systém a zajistit si sedadlo. Na pomoc si vzaly Jiřího Kajínka, kterého před nedávnem omilostnil prezident Miloš Zeman.

Kajínek prezidentem? Piráti ho chtějí poslat na Hrad

01.06. 15:41

Praha - Člen České pirátské strany Michal Kracík navrhl Jiřího Kajínka jakožto kandidáta na českého prezidenta. Učinil tak v rámci internetové hry Prezident 21. Kracík zmiňuje, že bývalé vězně už jsme na Hradě několikrát měli, příkladem je Václav Havel i Gustav Husák.

Kraus se rozvyprávěl o Jiřím Kajínkovi. A jeho slova vás možná překvapí

Aktualizovali jsme 29.5.2017, 23:37, 26.05. 12:26

Praha - Ačkoliv se v uplynulém týdnu stala celá řada zásadních věcí, moderátor Jan Kraus ve své show poukázal na to, že všechno tohle zastínilo propuštění dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka, který dostal milost od prezidenta Miloše Zemana. Sám popsal, jaký postoj k jeho propuštění na svobodu má.

Dominik Feri baví internet. Kajínka měla po propuštění zadržet módní policie

25.05. 14:36

Praha - Teplický radní Dominik Feri (TOP 09) je známý pro svůj smysl pro humor, který se nebojí veřejně prezentovat. Vyřádil se třeba na propuštění nejznámějšího vězně v Česku Jiřího Kajínka. Toho měla podle Feriho vtípku ihned po propuštění zadržet módní policie.

Známý cestovatel Přibáň: Přijali byste imigranta s Kajínkovým profilem a minulostí?

25.05. 13:06

Praha - Včerejší propuštění nejznámějšího českého vraha Jiřího Kajínka rozdělilo společnost. Někteří mu fandí a dávají mu prostor k vyjadřování, druzí nevěřícně kroutí hlavou. Do té druhé skupiny patří známý cestoval Dan Příbáň, který projel velkou část světa trabantem. Jiřího Kajínka přirovnává k…

Havel a Klaus mě zklamali, míní Kajínek. Přepis jeho projevu

Aktualizovali jsme 24.5.2017, 22:10, 24.05. 17:10

Rýnovice - Dvojnásobný vrah Jiří Kajínek opustil brány rýnovické věznice v úterý brzy odpoledne. Při zodpovídání otázek novinářů si rýpl do bývalých prezidentů, vězeňské služby a českých soudů. K novinářům byl naopak velmi vlídný a bylo patrné, že si mediální pozornost užívá. Globe24.cz vám přináší…

Kajínka může zpět do vězení poslat Zeman, ale také Drahoš nebo Horáček

Aktualizovali jsme 24.5.2017, 22:08, 24.05. 12:48

Praha - Prezident Miloš Zeman omilostnil vraha Jiřího Kajínka. Zároveň však k milosti připojil sedmiletou podmínku, ta dává prezidentovi pravomoc poslat Kajínka zpátky za mříže. Monitorovat plnění podmínky budou soudy, které budou každoročně informovat Ministerstvo spravedlnosti. To se, v případě…

Zeman omilostnil nájemného vraha. Má na to ale právo, upozorňují poslanci

23.05. 16:19

Praha - Až doposud se milosti prezidenta Miloše Zemana netýkaly násilného trestného činu. Dnes se však na svobodu po 23 letech strávených za mřížemi dostal dvounáobný vrah Jiří Kajínek. Poslanci v reakci odkazují většinou na to, že udělení milosti patří mezi pravomoci hlavy státu.

Kajínek po 23 letech vyšel z vězení

23.05. 16:06

Praha - Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek byl dnes propuštěn z Rýnovické věznice v Jablonci nad Nisou. V druhé polovině května dostal od prezidenta Miloše Zemana milost, kterou prezident podle dnešního sdělení jeho mluvčího Jiřího Ovčáčka podepsal. Tím začal proces, který po 23…

OBRAZEM: Jiří Kajínek je po 23 letech na svobodě

23.05. 16:00

Praha - Doživotně odsouzený dvojnásobný vrah Jiří Kajínek dnes opustil brány Rýnovické věznice v Jablonci nad Nisou. Dostal milost od prezidenta Miloše Zemana milost, na základě které se ocitl po 23 letech na svobodě.

Z Kajínka stala celebrita, zlobí se Sobotka. Podle Středuly milost podkopává důvěru v soudy

23.05. 15:09

Praha - Prezident Miloš Zeman udělil milost Jiřímu Kajínkovi, který si odpykával doživotní trest za dvojnásobnou vraždu. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) nemá radost z toho, že se z Kajínka celebrita. Kajínka vnímá spíše jakou zápornou postavu.

Pomoc pro Kajínka: Bývalý vězeň mu přinesl tisícovku na oběd a jízdenku domů

22.05. 17:30

Jablonec nad Nisou - K rýnovické věznici v Jablonci nad Nisou dnes přijel z Ústí nad Labem Petr Veselý, který si v minulosti odpykal sedmiletý trest za padělání peněz, přivezl Jiřímu Kajínkovi tisíc korun. Také mu poradil, co má na svobodě po 23 letech za mřížemi dělat.

reklama
Fotogalerie