Články k tématu: Brexit

Průzkum ukázal, že tábor příznivců brexitu vzostl

27.04. 00:56

Londýn – Pokud by dnes měli Britové rozhodnout o setrvání nebo odchodu z Evropské unie, pro odchod by bylo 46 procent lidí. Vyplývá to z aktuálního průzkumu institutu ICM.

Začiná rozpad EU? Pokud odejde Británie, tak jdeme taky, zní ze Švédska

Aktualizovali jsme 26.4.2016, 00:12, 25.04. 11:50

Londýn - O dominovém efektu v případě tzv. brexitu se mezi zastánci setrvání v EU hovořilo často. Nyní průzkum ve Švédsku dokazuje, že by po odchodu Británie o tom samém uvažovali i Švédové.

Británie zavede přísnější kontroly na hranicích. A to i v případě setrvání v EU

05.04. 12:15

Londýn - Referendum o tom, zda Velká Británie setrvá v Evropské unii se z části týká i občanů České republiky. Co čeká tisíce lidí, kteří na ostrovech pracují?

reklama

Referendum v Británii se blíží, posilují zastánci Brexitu

15.03. 13:44

Londýn - Referendum o setrvání Británie v EU, které je naplánované na 23. června, bude velmi napínavé. Pokud by se konalo nyní, vyhráli by zastánci Brexitu.

Londýnský starosta kritizuje Obamu kvůli podpoře Brexitu, chová se pokrytecky, říká

14.03. 13:04

Londýn - Americký prezident Barack Obama má přiletět do Británe, aby podpořil setrvání země v Evropské Unii. To londýnský starosta a zastánce tzv. Brexitu, Boris Johnson, označil za kus pobuřujícího a nehorázného pokrytectví.

Buckinghamskému paláci se nelíbí titulní strana deníku, podává stížnost

09.03. 16:47

Londýn - Dnešní titulní strana deníku The Sun vyvolala v Británii pořádný poprask. Buckinghamský palác se brání titulku "Královna je pro odchod z EU" a podává oficiální stížnost.

reklama
Fotogalerie