Články k tématu: podvody s DPH

Policie obvinila jednatele firmy FAU Csabiho a další lidi

28.03. 16:45

Ostrava - Policie obvinila jednatele firmy FAU Vojtěcha Csabiho a několik dalších lidí. Podle kriminalistů firma spadající pod FAU před lety neodvedla DPH ve výši přes 200 milionů z obchodu s naftou.

Policie obvinila osm Bulharů z podvodů s DPH

20.05. 17:21

Sofia - Dva bulharští celníci a dalších šest Bulharů byli vzati do vyšetřovací vazby a dnes obviněni z organizovaného podvodu s daněmi z přidané hodnoty.

Policie obvinila muže obchodující s luxusními auty

08.04. 16:53

Praha - Policie v uplynulých dnech obvinila dva muže, kteří podle ní krácením daní při nákupech luxusních vozidel z jiných členských států Evropské unie a jejich následných prodejích způsobili škodu 73 milionů korun.

reklama

Podvody s DPH? Řada firem podceňuje riziko, ukázal průzkum

08.12. 16:51

Praha - Jak ukázal průzkum společnosti Deloitte, až 70 procent českých firem nepovažuje riziko nevědomého zatažení do podvodu s DPH za reálné a pouze 44 procent podniků prověřuje obchodní partnery s každou objednávkou, nebo alespoň jednou za půl roku. Advokátka ale upozornila, že se tento přístup…

Soud rozdal tresty za daňové úniky. Taxikář Buš dostal 7 let a přišel o majetek

06.05. 14:00

Ostrava - Krajský soud v Ostravě dnes udělil šesti lidem za daňové úniky v hodnotě 35 milionů korun tresty v rozmezí od 5,5 do sedmi let. Jednu společnost - Future Store - zrušil. Podle senátu jsou odsouzení jako podnikatelé pro společnost nebezpeční a všem zakázal podnikání, v některých případech…

reklama
Fotogalerie