Články k tématu: střelba ve Francii

Teroristický útok ve Francii: Muž zabil tři lidi, policie jej zastřelila. K činu se přihlásil IS

Aktualizovali jsme 23.3.2018, 16:38, 23.03. 13:15

Trèbes (Francie) - V jihofrancouzském městě Trèbes došlo k incidentu, který úřady označují jako možný teroristický útok. Útočník se po střelbě na policisty ukryl v místním obchodě a držel rukojmí. Nakonec byl zastřelen, předtím ale zabil tři osoby a několik dalších zranil. K útokům se přihlásil…

Před mešitou v Avignonu útočil střelec, zraněno bylo osm lidí

03.07. 08:54

Paříž - Před mešitou v jihofrancouzském Avignonu se v neděli pozdě večer střílelo, osm lidí utrpělo lehká zranění. Dle policie se jednalo o vyřizování účtů, nikoli terorismus.

Střelba v centru Paříže: Útočník zabil policistu, pak byl zastřelen. Další pachatel je zřejmě na útěku

Aktualizovali jsme 20.4.2017, 23:18, 20.04. 22:42

Paříž - Z pařížské třídy Champs-Élysées byla dnes večer ohlášena střelba, při které přišli o život nejméně dva lidé: policista a útočník. Podle pařížské policie šlo s největší pravděpodobností o teroristický čin, na kterém se podíleli nejméně dva útočníci. Jeden z nich je podle listu Le Parisien na…

reklama

Útočník z pařížského letiště byl pod vlivem alkoholu a drog

20.03. 23:44

Paříž - Střelec z pařížského letiště Orly, kterého v sobotu zabila vojenská hlídka, měl v době činu v krvi alkohol a drogy. Informovala o tom agentura AFP.

Střelba ve Francii: Při Hollandeově projevu zakopl policista, zranil dva lidi

28.02. 22:17

Paříž - Francouzská policie vyšetřuje incident, který se stal během dnešní návštěvy prezidenta Françoise Hollandea ve Villognon na jihozápadě země.

Střelba nedaleko Paříže: Útočník v supermarketu zranil dva lidi

26.09. 16:30

Praha - Obyvatelé francouzského Yvelines poblíž Paříže zažili v pondělí odpoledne chvíle hrůzy, když tam neznámý útočník spustil palbu. Při útoku v supermarketu vážně zranil dva lidi a utekl.

Tragédie na jihu Francie. Důchodce zastřelil člena speciální jednotky a další dva postřelil

21.05. 16:30

Paříž - Na jihu Francie dnes došlo k vážnému incidentu. Muž (80) nejprve zastřelil člena speciální zásahové jednotky GIGN, postřelil dva další policisty a svou manželku. Poté se pokusil spáchat sebevraždu.

Před školou ve Francii se střílelo, zemřeli dva lidé

25.04. 16:36

Grenoble - Patrně drogové gangy se dnes střetly na ulici v Grenoblu, při střelbě zemřeli dva lidé a jeden člověk utrpěl vážná zranění. Incident se odehrál v době, kdy v celé Francii platí mimořádná bezpečnostní opatření vyhlášená po loňských islamistických atentátech v Paříži.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací