Články k tématu: střelba ve Francii

Útočník z pařížského letiště byl pod vlivem alkoholu a drog

20.03. 23:44

Paříž - Střelec z pařížského letiště Orly, kterého v sobotu zabila vojenská hlídka, měl v době činu v krvi alkohol a drogy. Informovala o tom agentura AFP.

Střelba ve Francii: Při Hollandeově projevu zakopl policista, zranil dva lidi

28.02. 22:17

Paříž - Francouzská policie vyšetřuje incident, který se stal během dnešní návštěvy prezidenta Françoise Hollandea ve Villognon na jihozápadě země.

Střelba nedaleko Paříže: Útočník v supermarketu zranil dva lidi

26.09. 16:30

Praha - Obyvatelé francouzského Yvelines poblíž Paříže zažili v pondělí odpoledne chvíle hrůzy, když tam neznámý útočník spustil palbu. Při útoku v supermarketu vážně zranil dva lidi a utekl.

reklama

Tragédie na jihu Francie. Důchodce zastřelil člena speciální jednotky a další dva postřelil

21.05. 16:30

Paříž - Na jihu Francie dnes došlo k vážnému incidentu. Muž (80) nejprve zastřelil člena speciální zásahové jednotky GIGN, postřelil dva další policisty a svou manželku. Poté se pokusil spáchat sebevraždu.

Před školou ve Francii se střílelo, zemřeli dva lidé

25.04. 16:36

Grenoble - Patrně drogové gangy se dnes střetly na ulici v Grenoblu, při střelbě zemřeli dva lidé a jeden člověk utrpěl vážná zranění. Incident se odehrál v době, kdy v celé Francii platí mimořádná bezpečnostní opatření vyhlášená po loňských islamistických atentátech v Paříži.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací