Články k tématu: Zloději aut

Která auta se v ČR nejvíce kradou? Pozor, tahle mizí ve velkém

Aktualizovali jsme 8.8.2018, 22:15, 08.08. 20:43

Ten pocit bohužel zná spousta českých řidičů. Spěchají ráno do práce, přijdou na parkovací místo kde ještě večer stál jejich oplechovaný miláček, rázem ale zažijí šok. Auto je fuč a jim tak zbude jen vztek a oči pro pláč.

Mercedes ještě není na trhu, zloději už jej stihli ukrást

22.05. 10:06

Varšava - Polští zloději dokázali ukrást vůz značky Mercedes, který ještě nebyl uveden na trh. Díly z prototypu našli policisté a pohraničníci při razii ve městě Rzeszow na jihovýchodě země, uvedl list Dziennik na své internetové stránce.

Která auta se v ČR nejvíce kradou? Na tyto si dejte pozor, mizí ve velkém

Aktualizovali jsme 16.5.2018, 22:46, 16.05. 21:33

Ten pocit bohužel zná spousta českých řidičů. Spěchají ráno do práce, přijdou na parkovací místo kde ještě večer stál jejich oplechovaný miláček, rázem ale zažijí šok. Auto je fuč a jim tak zbude jen vztek a oči pro pláč.

reklama

Zloději ukradli v Rakousku auta, zadrželi je čeští policisté

12.05. 17:23

Praha - Policie zadržela v pátek v Praze a na Semilsku dva cizince, kteří jsou podezřelí, že v noci ze čtvrtka na pátek odcizili auta v rakouském autosalonu. Třetí odcizený vůz byl dnes ráno nalezen bez řidiče v areálu pivovaru ve Svijanech. Zadržené řidiče ve věku 30 a 47 let čeká v nejbližších…

Policisté vytáhli z vápenky už páté auto. Podezřelý je ve vazbě

15.01. 17:51

Teplice - Policie dnes vytáhla už páté kradené auto z vápenky v Lahošti na Teplicku. Čtyři předchozí vozy vyprostila policie na konci prosince. Kriminalisté už také obvinili recidivistu, který má krádeže údajně na svědomí. Soud poslal obviněného do vazby, hrozí mu až pět let vězení.

Německá policie rozprášila skupinu zlodějů luxusních aut, v jejím čele stál Čech

15.09. 14:36

Bayreuth - Německé policii se podařilo zlikvidovat mezinárodní gang, který v Německu kradl drahá auta. V České republice je rozebíral a pak prodával.

Muž bránil své auto před zlodějem. Ujel pět kilometrů na střeše

03.01. 09:00

Paříž - Ke kurióznímu a zároveň nebeezpečnému incidentu došlo v neděli večer ve francouzské obci Bellignat. Pět kilometrů jel na střeše svého auta majitel vozu, který se tak snažil zabránit jeho krádeži.

Muž z Ostravy vykrádal auta, soud ho poslal do vazby

21.11. 09:29

Ostrava - Ostravská policie vyšetřuje případ vloupání do 28 aut. Z činu je podezřelý 25letý muž, kradl hlavně autorádia. Celková škoda je okolo 130 tisíc korun. Ve vězení by mohl strávit tři roky. Už nyní je ve vazbě.

Policie objasnila krádeže francouzských aut v Praze

16.10. 14:59

Praha - Detektivové objasnili případy krádeží možná až stovky aut francouzské výroby v Praze a ve Středních Čechách, informovala dnes policie na svém webu.

Víte, jak ochránit auto před zloději? Máme pro vás návod

23.08. 08:42

Praha - Moderní vozy mají v sobě instalováno mnohdy více výpočetní techniky, než středně velká kancelář. I proto se současný hacker může s odpovídající technikou na auto dálkově připojit, odemknout a také ho ovládat. Podobně jako počítač nebo infikovaný mobilní telefon. Nejlepší obranou je proto…

Zloděj vykrádal garáže i s auty, způsobil škodu za dva miliony

13.08. 18:41

Praha - Pražští policisté si došli pro recidivistu, který podle nich při svých zlodějských výpravách napáchal škodu za dva miliony korun. Specializoval se na vykrádání garáží a kradéže aut. Ta navíc rozebíral na náhradní díly.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie