První třída v příměstských vlacích má smysl. Tok po jednání s Českými drahami změnil názor
Praha - Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) ještě nedávno zařazování vozů s oddílem první třídy do příměstských vlaků kritizoval jako zbytečné. Po jednání s vedením Českých drah ale změnil názor.