Pokemon

Pokémon GO

Ruský soud snížil trest blogerovi, který v chrámu lovil pokémony

Svět

Moskva - Odvolávací soud v Jekatěrinburgu dnes snížil trest ruskému blogerovi, který se dopustil hanobení víry tím, že v největším městském pravoslavném chrámu lovil pokémony. Ruslan Sokolovskij dostal dva roky a tři měsíce podmíněně. Původní trest byl tři a půl roku podmíněně.

Pokémon GO

Pokémon GO otevírá diskuze ochrany soukromí a bezpečnosti informací

Byznys

Praha - Pokémon GO! se stalo fenoménem, na kterém „ujíždí“ lidé všech věkových kategorií. Miliony hráčů po celém světě chytají oblíbené příšerky, které po bezmála 20 letech znovu katapultovaly tržní hodnotu Nintenda o téměř třetinu. Podobně jako u jiných masivně rozšířených platforem, již od začátku Pokémon GO! otevírá diskuze ochrany soukromí a bezpečnosti informací. Informuje Safetica Technologies.

Pokémon GO

Svět může být v klidu. Pokémoni dorazili do Ria před začátkem olympiády

Technika

Rio de Janeiro – Obě hry toho mají hodně společného, jak olympijské, tak i u mobilní byla dlouho nejistota, jestli vůbec začnou. Pokémon GO už se to povedlo, nyní je to na olympiádě, která oficiálně startuje dnes v noci. Olympionici už nyní kromě medailí, můžou také bojovat o své Pokémony.

Pokémon GO

Největší problém olympioniků v Riu? Nemůžou hrát Pokémony

Technika

Rio de Janeiro – Letní olympijské hry v Brazílii mají mnoho problémů ještě před spuštěním. I když se organizátoři snaží zajistit co nejlepší podmínky pro sportovce, na tenhle nový problém se připravit nějak nemohli. Olympionici si stěžují, že nemůžou hrát Pokémon GO.

Aktuálně se děje

24. dubna 2024 11:40

Počasí: Meteorologové nadále varují před nočním mrazem v Česku

Každým dnem se blíží očekávané oteplení, ale před námi jsou ještě alespoň dvě mrazivé noci. Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) ve středeční výstraze upozornil, že v noci na čtvrtek a na pátek klesnou teploty pod nulu. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy