Články k tématu: Volby komunální

ČSSD jde ke dnu? Tenhle průzkum ji rozhodně nepotěší

Aktualizovali jsme 27.9.2018, 22:16, 26.09. 15:04

Praha – Sociální demokraté se dál potápějí? Pražská ČSSD by podle průzkumu zveřejněného MF Dnes by získala v podzimních volbách pouhá dvě procenta. čelní představitelé pražské buňky ale odmítají, že by na tom strana byla tak zle.

Známý lékař si podal Babiše: Přijďte do ordinace, mám obavy o vaše duševní zdraví

Aktualizovali jsme 7.9.2018, 22:13, 07.09. 17:51

Praha – Strany a hnutí před podzimními komunálními volbami startují své kampaně. Často se drží hesla „slibem nezarmoutíš“, protože občanům slibují hory doly. Toho si všiml i lékař a jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny Jan Hnízdil.

V šesti pražských částech je o vítězi voleb jasno

04.08. 14:06

Praha - V šesti městských částech Prahy je o vítězi voleb do zastupitelstva už rozhodnuto. V Benicích, Březiněvsi, Královicích, Lochkově, Lysolajích a Nedvězí se do voleb přihlásil pouze jeden subjekt.

reklama

Pražskou kandidátku ANO povede do voleb Stuchlík

21.07. 18:15

Praha - Pražskou kandidátku ANO povede do podzimních komunálních voleb spolumajitel firmy Fincentrum Petr Stuchlík.

Volit v obecních volbách mohou všichni cizinci z EU, tvrdí vnitro. Parlament ale zákon ještě neschválil

07.07. 12:56

Praha - Místní zastupitele by si v Česku mohli letos volit také občané jiných členských zemí EU, kteří tu mají jen přechodný, nikoli trvalý pobyt. Mohli by také kandidovat, podpořit kandidaturu v petici, nebo být členy okrskové volební komise. Oznámilo to ministerstvo vnitra navzdory tomu, že…

Do komunálních voleb půjdou Piráti samostatně. V Praze čekají lepší výsledek

13.02. 15:32

Praha - Pirátská strana se do podzimních komunálních voleb chystá jít samostatně. O kandidátce budu členové rozhodovat v primárkách. V roce 2014 získala strana na magistrátu čtyři mandáty, letos se očekává lepší výsledek.

V šesti českých obcích lidé nové zastupitelstvo

04.11. 18:23

Praha - V šesti českých obcích si dnes lidé vybírají své budoucí zastupitele. Volby se konají tam, kde se původní zastupitelstva rozpadla zejména kvůli rozepřím svých členů.

Mimořádné volby vyhráli většinou nezávislí

06.11. 14:26

Praha - V šesti obcích a pražské městské části Nedvězí si lidé v sobotu při mimořádných volbách vybrali nová zastupitelstva místo těch, která se před časem z nějakých důvodů rozpadla.

První den krajských a senátních voleb skončil, hlasovat přišla pětina lidí

07.10. 22:25

Praha - První den letošních krajských a senátních voleb skončil. Volební místnosti se úderem 22:00 po osmi hodinách uzavřely. Obyvatelé o ně navzdory předchozím výzvám politiků k účasti zatím nijak valný zájem neprojevili. Svůj hlas odevzdali někteří straničtí představitelé. Dnes byly volební…

reklama

Fotogalerie