Články k tématu: TV Prima

Svatba Meghan a Harryho ovládne televize, v Česku poběží na třech

16.05. 18:28

Praha - Na svatbu britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markleové se nechystá jen britské království, ale i tuzemská média. Většina z nich nabídne speciální zpravodajství nebo přímé přenosy z obřadu. Vyplývá to z informací firem.

Komentář: Drahoš čelil Zemanově čtvrté cenové. Souboj agresora se slušným a umírněným profesorem?

Aktualizovali jsme 24.1.2018, 15:04, 23.01. 21:53

Komentář Miroslava Horkého – Dlouho očekávaná debata Drahoš – Zeman byla fiaskem. Dění nevládli kandidáti, ani moderátor Karel Voříšek. Nejvíc bylo slyšet neukázněné publikum, které nastolilo atmosféru čtvrté cenové, zejména šlo o Zemanovi podporovatele. Kromě výpadů na Drahoše tak byly slyšet i…

Souboj Zeman-Drahoš na Primě sledovalo 2,2 milionu diváků. O samotného Zemana takový zájem nebyl

24.01. 10:49

Praha - Úterní duel prezidentských kandidátů Jiřího Drahoše a Miloše Zemana sledovala na Primě téměř polovina lidí, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi. Průměrná sledovanost 2,2 milionu diváků starších 15 let byla nejlepším výsledkem večera i celého dne. Nedělní rozhovor se Zemanem na Nově byl…

reklama

Debata Drahoše a Zemana v ČT bude v Rudolfinu, Prima zveřejnila čtyři okruhy otázek

Aktualizovali jsme 19.1.2018, 22:08, 19.01. 18:02

Praha - Předvolební debatu prezidentských kandidátů bude Česká televize natáčet v pražském Rudolfinu. Každý z uchazečů si s sebou bude moci vzít 30 příznivců. Další duel se odehraje v Hudebním divadle Karlín, odkud ho bude vysílat v přímém přenosu televize Prima.

Drahoš a Zeman absolvují předvolební duely na ČT a Primě

18.01. 19:07

Praha - Prezidentští kandidáti Jiří Drahoš a Miloš Zeman se v předvolebních debatách utkají v České televizi a v televizi Prima. Na twitteru to dnes uvedl Drahoš. Debatu v České televizi bude moderovat místo Václava Moravce Světlana Witowská.

Kajínek promluvil: Okrádal jsem jen komunisty a pojišťovny. Měl jsem připravený další útěk

Aktualizovali jsme 16.11.2017, 22:52, 16.11. 13:14

Praha – Televize Prima odvysílala v první díl dokumentárního seriálu Já, Kajínek, tedy zpověď nejznámějšího českého vězně Jiřího Kajínka, který byl odsouzen na doživotí za dvojnásobnou vraždu a který nedávno dostal od prezidenta Miloše Zemana milost. V pořadu propuštěný vězeň mluvil nejenom o své…

Hybridní TV v Česku sleduje už přes 1,3 milionu lidí

26.09. 14:13

Praha - Hybridní televizi sleduje v Česku téměř 1,33 milionu diváků z více než dvou milionů, kteří si v průměru denně zapnou televizi. Do Vánoc by se mohl počet uživatelů HbbTV zvýšit na více než 1,5 milionu. Divákovi se prostřednictvím vysílání hybridní televize na obrazovku dostávají doplňkové…

TV Prima odvysílala kontroverzní rozhovor s Putinem, sklidila pochvalu od komunistických novin

29.06. 16:08

Praha - Jeden z autorů v komunistických Haló novinách Roman Janouch pochválil komerční televizní stanici za odvysílání pořadu s rozhovorem s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Zhodnotil také snímek samotný. Dodal, že doufá, že díky televizní stanici bude o "světě podle Putina" přemýšlet čím dál…

Líza Simpsonová už má nový hlas. Po Štáchové se jejího dabingu chopila Korolová. Jak se vám líbí?

30.03. 14:18

Praha - Hlas Lízy Simpsonové po nedávno zesnulé Heleně Štáchové převezme Ivanka Korolová. Prima Cool začne novou 28. řadu animovaného seriálu The Simpsons vysílat v sobotu večer.

Soud zakázal operátorovi šířit na Slovensku televizní stanici TV Prima

08.11. 18:48

Bratislava/Praha - Slovenský soud předběžným opatřením nařídil slovenskému kabelovému operátorovi, aby na Slovensku zastavil šíření televizních stanic české skupiny Prima.

Show Jana Krause vidělo ve čtvrtek přes půl milionu diváků

28.10. 15:25

Praha - Odloženou Show Jana Krause ve čtvrtek vidělo 556.000 diváků. Na dotaz ČTK to řekla Gabriela Semová z tiskového oddělení televize FTV Prima.

Prima odvysílala Show Jana Krause s Bradym bez úprav

27.10. 21:06

Praha - Televize FTV Prima dnes odvysílala Show Jana Krause s pamětníkem holokaustu Jiřím Bradym bez úprav. V úvodu pořadu deset osobností kritizovalo prezidenta Miloše Zemana.

RRTV ostře: Prohlášení Primy k Show Jana Krause je nehorázné

27.10. 17:44

Praha - K neodvysílání pořadu Show Jana Krause na Primě s pamětníkem holokaustu Jiřím Bradym se už vyjádřila také Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV).

Kraus otevřeně o neodvysílané show: Prima bude mít problém, pokud...

27.10. 17:42

Praha – Už od rána nejen na sociálních sítích bublají emoce kvůli údajné cenzuře ze strany televize Prima. Ta ve středu navzdory upoutávkám neodvysílala nejnovější díl Show Jana Krause. Televize se brání, že nejde o snahu cenzurovat, ale o technické problémy. Slíbila, že pořad diváci uvidí v…

Show Jana Krause se vysílat bude. Prima ji ale asi ustřihne

27.10. 15:22

Praha – Televize Prima odmítá, že by cenzurovala pořad Show Jana Krause. Nejnovější díl, ve kterém vystoupili mimo jiné ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL) a jeho strýc Jiří Brady, měl být odvysílán ve středu večer, místo něj ale stanice sáhla po dílu z archivu. Diváci se přesto dočkají, Prima…

Zahraniční tisk opět tepe Česko. Nebudete z toho mít klidné spaní

14.09. 11:56

Praha/Londýn - Politiky ve střední a východní Evropě jsou stále častěji ovlivňovány podnikateli, kteří vlastní sdělovací prostředky. Píše to prestižní britský týdeník The Economist ve své internetové verzi. Poukazuje především na situaci v České republice.

Podzim na Primě: Tři velké premiéry a reality show

Aktualizovali jsme 28.8.2016, 11:20, 26.08. 12:28

Praha - Milovníci českých seriálů a reality show si v následujících měsících přijdou na své. Televize Prima chystá hned tři velké premiéry a návrat populárních kuchařských pořadů a reality show.

Televize Prima v problémech? RRTV zahájila kvůli reportáži o Klinice správní řízení

08.08. 17:00

Praha - Rada pro rozhlasové a televizní vysílání zahájila správní řízení s televizí Prima kvůli manipulativnímu zpravodajství o centru Klinika.

Ruští agenti a cenzura? Poslanci řešili údajnou manipulaci Primy

10.06. 09:43

Praha – Mediální výbor Poslanecké sněmovny se ve čtvrtek zabýval mimo jiné problematikou redakce zpravodajství televize Prima. Server Hlidacipes.org upozornil před několika dny na to, že redaktoři dostali pokyn, aby o uprchlicích informovali v negativním kontextu jako o „krizi a problému“. Členy…

Kauza TV Prima pokračuje, server přišel s dalším svědectvím

Aktualizovali jsme 9.6.2016, 16:09, 09.06. 10:56

Praha - Redakce televize Prima čelí dalšímu nařčení z manipulace zpráv týkajících se uprchlické krize. Server Hlídací Pes, který informoval o tamních poměrech v redakci, nově přinesl svědectví jedné z novinářek, která pod podmínkou anonymity prozradila další pikantnosti ze zákulisí televize.

Vysíláni Primy o migrantech mělo sporné momenty, tvrdí rada. Bude se odebírat licence?

07.06. 15:57

Praha - V minulém týdnu server Hlídací pes zveřejnil nahrávku, která má dokládat, že zaměstnanci zpravodajství televize Prima byli svým vedením instruováni, aby informace o migrační krizi vykreslovali jako riziko a ohrožení a fakticky tak ignorovali zásady objektivity a vyváženosti. Uvedla to dnes…

Kauza TV prima: Lži o uprchlících? Čechům to prý vůbec nevadí, je to přesně to, co chtějí slyšet

07.06. 09:40

Praha - Reportér pořadu Reportéři ČT Jan Moláček se vrátil ke kauze TV Prima, která měla na příkaz vedení informovat o uprchlících negativně a vyobrazovat je jako hrozbu. Podle novináře to ale Čechům vlastně nevadí.

Spor mezi ČT a TV Prima: Co Kavčí hory vzkázaly o poškozování dobrého jména?

Aktualizovali jsme 3.6.2016, 21:32, 03.06. 15:01

Praha - Kauza údajné manipulace zpráv na TV Prima dostává nový rozměr. Zapojila se do ní Česká televize, která tvrdí, že není možné, aby TV Prima v rámci své krizové komunikace používala nedůvěryhodná data a poškozovala tak jméno České televize.

O poradě TV Prima věděla polovina novinářů, nechtěli ji ale zveřejnit

03.06. 16:31

Praha - To, že na poradu žurnalistů přijde zástupce vedení televize a řekne, že má nějaký názor na uprchlickou krizi a že si přeje, aby televize Prima podle toho názoru referovala, je špatně. Tvrdí to šéfredaktor serveru Hlídací pes, jehož web na kauzu upozornil.

reklama
reklama
reklama

Fotogalerie