Články k tématu: Počasí

Předpověď počasí na noc a pondělí 4. dubna

03.04. 10:38

Praha - Kolem tlakové níže se středem nad Britskými ostrovy k nám bude proudit teplý vzduch od jihu, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a neděli 3. dubna

02.04. 10:52

Praha - Kolem tlakové výše se středem nad jihovýchodní Evropou k nám bude proudit teplý vzduch od jihu, uvedl chmi.cz.

Aprílové počasí na severu republiky: Chumelenice a teplota pod nulou. Jak na tom je zbytek republiky?

01.04. 09:27

Praha - Sever republiky nepříjemně překvapila sněhová nadílka. Teploty na některých místech spadly až k nule. Naštěstí se o víkendu zase oteplí.

reklama

Předpověď počasí na noc a pátek 1. dubna

31.03. 11:06

Praha - Od severozápadu přejde přes naše území studená fronta a za ní postoupí ze západní do střední Evropy tlaková výše, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 31. března

30.03. 09:45

Praha - Před studenou frontou, která se bude vlnit nad střední Evropou, k nám bude vrcholit příliv teplého vzduchu od jihu, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a středu 30. března

29.03. 11:29

Praha - Počasí u nás bude částečně ovlivňovat studená fronta, která se bude vlnit nad Německem a před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihu, uvedl chmi.cz.

Vítá nás jaro. Zahrádkáři jásají a připravují se na úklid po zimě

29.03. 08:54

Praha - Jaro je konečně tady, shodují se jak meteorologové, tak zahrádkáři. A teploty už do minusu nepůjdou, ve čtvrtek se dokonce můžeme těšit na příjemných dvacet stupňů celsia. Trička a kraťasy, rozkvetlé stromy a motorkáři na silnicích, první vlaštovky jara jsou tu. Velikonoce tak s sebou…

V následujících dnech nás čeká aprílové počasí. Teplé dny se budou střídat s mrazivými

28.03. 13:02

Praha - Tento týden nás čeká skutečně aprílové počasí. Zatímco přes den mohou teploty atakovat i dvacítku, v noci se výrazně ochladí. O víkendu by noční teploty měly dokonce zase spadnout pod bod mrazu. Zimní oblečení tak zatím neschovávejte.

Předpověď na noc a úterý 29. března

28.03. 12:16

Praha - Během noci a rána přejde přes naše území k východu studená fronta. Za ní k nám v čerstvém západním proudění pronikne chladnější a vlhký vzduch. Informuje ČHMÚ.

Jaro je konečně tady. Podívejte se, jak bude

26.03. 18:13

Praha - Nadcházející čtyři týdny budou teplotně nadprůměrné a v některých dnech mohou teploty přesáhnout i 20 stupňů Celsia. Dnes to uvedl Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Předpověď počasí na noc a sobotu 26. března

25.03. 11:24

Praha - Za okluzní frontou se k nám začne rozšiřovat od jihozápadu výběžek vyššího tlaku vzduchu, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a pátek 25. března

24.03. 10:01

Praha - Od západu začne počasí u nás ovlivňovat okluzní fronta, která se bude nad naším územím zvolna rozpadat, uvedl chmi.cz.

Jaké bude počasí na Velikonoce? Výrazně se oteplí

24.03. 09:19

Praha - Jarního počasí se dočkáme už o Velikonocích. Podle meteorologů by se mělo oteplit až na 16 stupňů, zároveň se však objeví přeháňky. Příjemné teploty vydrží do poloviny příštího týdne.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 24. března

23.03. 10:16

Praha - Od jihozápadu se bude do střední Evropy rozšiřovat oblast vyššího tlaku vzduchu. Po její přední straně bude na naše území pokračovat příliv chladnějšího a zpočátku i vlhčího vzduchu od severu, informuje chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a středu 23. března

22.03. 09:56

Praha - Nad střední Evropou se bude udržovat nevýrazné tlakové pole, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a úterý 22. března

21.03. 13:31

Praha - Tlaková níže bude postupovat ze Skandinávie přes pobaltské republiky k východu. Kolem ní k nám bude proudit chladný a vlhký vzduch od severozápadu až severu, uvedl chmi.cz.

Do Česka se vrátily vlaštovky, o Velikonocích bude až 17 stupňů

21.03. 11:52

Praha - Podle kalendáře už v neděli začalo jaro, venku to tak ale zatím nevypadá. Až do čtvrtka bude oblačno s přeháňkami, místy i sněhovými. Změna ale přijde s Velikonocemi, v druhé polovině týdne se oteplí až na 17 stupňů. Během uplynulého víkendu dorazily do Česka první vlaštovky, považované za…

Brzy se oteplí. Jak bude o Velikonocích?

20.03. 00:53

Praha - Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) dnes zveřejnil měsíčního výhledu počasí. Z něj vyplývá, že do Velikonoc budou teploty spíše průměrné, po svátcích se však oteplí. Průměr minimálních nočních teplot by se měl v následujících čtyřech týdnech udržet nad nulou.

Předpověď na noc a neděli 20. března

19.03. 15:20

Praha - Mezi tlakovou níží nad severovýchodní Evropou a tlakovou výší nad Britskými ostrovy k nám bude proudit chladný vzduch od severozápadu až severu. Informuje ČHMU.

Kalendářní zima končí, počasí tomu ale moc nenasvědčuje

19.03. 10:46

Praha - Jaro je tady. Alespoň tedy to astronomické, které odstartuje jarní rovnodenností v neděli v půl šesté ráno. Bude ale jaro i venku a ne jen v kalendáři? Zatím bohužel moc ne.

Předpověď počasí na noc a sobotu 19. března

18.03. 10:06

Praha - V nevýrazném tlakovém poli se bude nad naším územím rozpadat studená fronta, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a pátek 18. března

17.03. 10:02

Praha - Výběžek vyššího tlaku vzduchu zasahující k nám od severozápadu zeslábne. K večeru začne od severu postupovat přes naše území slabá studená fronta, uvedl chmi.cz.

Předpověď počasí na noc a čtvrtek 17. března

16.03. 09:54

Praha - Počasí u nás bude ovlivňovat výběžek vyššího tlaku vzduchu od severozápadu, informuje chmi.cz.

Pozor na silnicích, tvoří se náledí

16.03. 08:53

Celá ČR - Počasí ve středu opět komplikuje dopravu. Kromě sněhových přeháněk, se na některých místech může dokonce tvořit i náledí. Zejména řidiči by proto měli být po ránu velmi obezřetní.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací